Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Tři bratři
  Trailer k pořadu Tři bratři   Sledovat 1740 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Pohádka
Režie:
Jan Svěrák
Hrají a postavy:
Zdeněk Piškula (nerozhodný Matěj), Vojtěch Dyk (zbrklý Pepa), Tomáš Klus (nepozorný Jan), Zdenek Piskula (sedlákův syn Matěj), Karel Beseda (Constable), Iva Bittová (Constable)
Scénář:
Zdeněk Svěrák
Země:
Česká republika, Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko