Sledovat film Pán prstenů: Dvě věže online

Přehrajte si film Pán prstenů: Dvě věže HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy Pán prstenů: Dvě věže na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Pán prstenů: Dvě věže   Sledovat Pán prstenů: Dvě věže online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy
Režie:
Peter Jackson
Hrají a postavy:
Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Samwise 'Sam' Gamgee), John Bach (Madril), Sala Baker (muž Flesh Uruk), Cate Blanchettová (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas Greenleaf)
Země:
USA, Nový Zéland
Rok výroby:
2002
Popis:
Navzdory všem protivenstvím pokračuje skupina odvážných v cestě za záchranou světa. Pokračo-vání velkolepé fantasy ságy, ze které se světu zatajil dech.

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování.
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski