Film Pán prstenů: Dvě věže

Sledovat film
Pán prstenů: Dvě věže
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Navzdory všem protivenstvím pokračuje skupina odvážných v cestě za záchranou světa. Pokračo-vání velkolepé fantasy ságy, ze které se světu zatajil dech.
Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie: Peter Jackson
Hrají a postavy: Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Samwise 'Sam' Gamgee), John Bach (Madril), Sala Baker (muž Flesh Uruk), Cate Blanchettová (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas Greenleaf)
Scénář: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh, Stephen Sinclair, Philippa Boyens, Peter Jackson
Země: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 87 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko