Sledovat film
Pán prstenů: Dvě věže
online

Film Pán prstenů: Dvě věže
  Trailer k filmu Pán prstenů: Dvě věže Trailer
Přehrajte si film Pán prstenů: Dvě věže online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1424 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Navzdory všem protivenstvím pokračuje skupina odvážných v cestě za záchranou světa. Pokračo-vání velkolepé fantasy ságy, ze které se světu zatajil dech.
Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování.

Režie: Peter Jackson
Hrají a postavy: Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Samwise 'Sam' Gamgee), John Bach (Madril), Sala Baker (muž Flesh Uruk), Cate Blanchettová (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas Greenleaf)
Země: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 87 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko