Sledovat film
8. míle
online

Film 8. míle
  Trailer  k filmu 8. míle
Přehrajte si film 8. míle HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 326 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Každá chvíle je další šancí.
Detroit 1995 doba a místo, kde se filmový příběh odehrává. Jeho aktéry jsou rapper Jimmy a jeho přátelé, suverénní a charismatický Future, optimistický snílek Sol, ctižádostivý aktivista DJ Iz a pomalý ale vytrvalý Cheddar. Ti dohromady tvoří jakousi rodinu. Jimmy a jeho parta (Three One Third) se opájejí nadějí, že jednou udělají díru do světa, ale zatím bojují, aby sehnali základní prostředky k životu, pracují ve svých neperspektivních zaměstnáních a prozkoumávají "minová pole" svých bouřlivých vztahů. V noci přiživují své sny v hip-hopových klubech v Detroitu, kde nejlepší rappeři vzájemně poměřují své schopnosti v krátkých vystoupeních a prostřednictvím provokativních textů se snaží získat respekt svých soků...

Originální název:

8 Mile

Režie: Curtis Hanson
Hrají a postavy: Eminem (Jimmy 'B-Rabbit' Smith), Kim Basingerová (Stephanie Smith), Mekhi Phifer (David 'Future' Porter), Brittany Murphyová (Alex), Evan Jones (Cheddar Bob), Omar Benson Miller (Sol George)
Scénář: Scott Silver
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO 27.11.2023 10:45
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina