Film
Causa Králík

Film Causa Králík
  Trailer  k filmu Causa Králík
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Causa Králík

Miloš Kopecký zahajuje advokátskou praxi na venkově!
Hrdinou filmu režiséra Jaromila Jireše je úspěšný pražský advokát, který je nucen ze zdravotních důvodů změnit působiště a přestěhovat se na venkov. Zde pokračuje v advokátní praxi a dokazuje, že ani v případě, kdy jeho protivník použije nečistých praktik, on se k nim nikdy nesníží.

Originální název:

Causa králík

Žánr: Komedie
Režie: Jaromil Jireš
Hrají a postavy: Marie Brožová (babička Anna Márová), Miloš Kopecký (Dr. Oldrich Lukásek), Jaroslav Satoranský (Karel Joun), Zlata Adamovská (Zuzana Bulínová), Jana Andresíková (Chmelarová), Karel Augusta (Miroslav Vrána)
Scénář: Jaroslav Dietl
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Prima

Recenze filmu Causa Králík:

Rada Vacátko, Bouše a Brůžek pri vyšetrovaní lúpeže objavia ďalšie zločiny. Svoj skvelý herecký talent však predvádza hlavne Vladimír Menšík ako miestny strážnik zapojený do vyšetrovania.
60% turiec
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina