Sledovat film Rukojmí v Bella Vista online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rukojmí v Bella Vista
  Trailer k filmu Rukojmí v Bella Vista   Sledovat 1469 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Jiří Sequens
Hrají a postavy:
Rudolf Jelínek (Mjr. Hradec), Vladimír Brabec (Mjr. Jan Zeman), Jiří Adamíra (Mestrey), Hana Maciuchová (Schellerová), Radovan Lukavský (Correns), František Němec (Plk. Žitný)
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Filmová verze dvou epizod slavného, byť kontroverzního televizního seriálu Třicet případů majora Zemana.

Dobrodružný film RUKOJMÍ V BELLA VISTA natočil Jiří Sequens podle námětu a scénáře, na nichž spolupracoval s J. S. Kupkou. Film tématicky navazuje na příběhy televizního seriálu 30 PŘÍPADU MAJORA ZEMANA. Můžeme se tedy opět setkat jak s majorem Zemanem, tak i s podplukovníkem Žitným, majorem Hradcem a poručíkem Gajdošem. Jeho děj se odehrává v roce 1972 v kterési jihoamerické zemi a ukazuje činnost mezinárodní kontrarevoluční centrály, kterou však ústřední postava filmu - major Hradec - odhalí i za cenu nasazení vlastního života ... RUKOJMÍ V BELLA VISTA byl z velké části natočen na Kubě.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski