Sledovat film Rukojmí v Bella Vista online

Přehrajte si film Rukojmí v Bella Vista online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, dobrodružný Rukojmí v Bella Vista na !
  Trailer k filmu Rukojmí v Bella Vista   Sledovat Rukojmí v Bella Vista online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, dobrodružný
Režie:
Jiří Sequens
Hrají a postavy:
Rudolf Jelínek (Mjr. Hradec), Vladimír Brabec (Mjr. Jan Zeman), Jiří Adamíra (Mestrey), Hana Maciuchová (Schellerová), Radovan Lukavský (Correns), František Němec (Plk. Žitný)
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Filmová verze dvou epizod slavného, byť kontroverzního televizního seriálu Třicet případů majora Zemana.

Dobrodružný film RUKOJMÍ V BELLA VISTA natočil Jiří Sequens podle námětu a scénáře, na nichž spolupracoval s J. S. Kupkou. Film tématicky navazuje na příběhy televizního seriálu 30 PŘÍPADU MAJORA ZEMANA. Můžeme se tedy opět setkat jak s majorem Zemanem, tak i s podplukovníkem Žitným, majorem Hradcem a poručíkem Gajdošem. Jeho děj se odehrává v roce 1972 v kterési jihoamerické zemi a ukazuje činnost mezinárodní kontrarevoluční centrály, kterou však ústřední postava filmu - major Hradec - odhalí i za cenu nasazení vlastního života ... RUKOJMÍ V BELLA VISTA byl z velké části natočen na Kubě.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski