O digitální televizi Lepší.TV

Jsme ryze česká společnost a provozujeme již 18 let nejkompletnější televizní program na českém internetu TVprogram.cz. Jako jediní přinášíme televizní program pro více něž 650 stanic, poutavé videoukázky k filmům, obrázky, popisky a nezávislé komentáře k pořadům.

 

V roce 2014 jsme spustili zdarma službu online nahrávání televizních pořadů. Díky získanému know-how jsme se rozhodli vytvořit IPTV online televizi Lepší.TV, která nebude mít v ČR konkurenci. Naším přáním bylo umožnit lidem dívat se na televizi tehdy, kdy mají čas, a zároveň na to, co je zajímá, a ne co se zrovna v televizi hraje. Díky výrazně nižší ceně, než nabízí nadnárodní společnosti, si Lepší.TV může dovolit mít doma skutečně každý. Za tímto projektem stojí tým zkušených programátorů a administrátorů.

 

 

Lepší.TV je chytrá televize bez satelitu, antény nebo kabelovky, kterou naladíte na každém internetu a pořídíte ji velmi snadno. Stačí si objednat Lepší.TV BOX nebo jen službu Lepší.TV, kterou můžete využívat na Smart TV a dalších zařízeních. Navíc nepodepisujete žádné smlouvy, tedy jen tehdy, když si Lepší.TV box objednáte do pronájmu. U objednávky samotné služby nebo zakoupení Lepší.TV BOXu se ničemu neupisujete a můžete tak kdykoliv předplatné dle potřeby zrušit. Lepší.TV funguje na jakémkoliv internetovém připojení od jakéhokoliv internetového poskytovatele s rychlostí alespoň 3 Mb/s. Zapojení Lepší.TV BOXu zabere 2 minuty a zvládnete to snadno i Vy! Během pár chvil tak získáte chytrou kabelovou televizi se spoustou výhod, zajímavých televizních stanic, nejlepších filmů, televizních seriálů, pohádek pro děti, sportovních přenosů a pořadů pro dospělé. Při bezkonkurenční ceně navíc zákazník získá kromě základních stanic (Česká televize, NOVA, Prima, Barrandov...) také prémiové filmové stanice, jako jsou FilmBox Premium, JOJ Cinema, Horror Film, CS Film, stanice pro děti Nickelodeon, nebo CZ Mini plné pohádek. Sportovní nadšence potěší Nova Sport, pro odreagování erotický LEO TV a TV stanice slovenské, polské a německé. V nabídce máme přes 135 TV stanic, slibujících pořádnou porci zábavy, vzrušení, romantiky, napětí a informací. Proto si vybere ten správný program pro sebe opravdu každý. Abyste měli požitek z televize co nejvetší, vysíláme mnoho stanic v HD. 

 

 

Navíc, celá digitální televize Lepší.TV má mnoho vychytaných funkcí. Nenabízí pouze přehrávání filmů, nebo přehrávání seriálů a pořadů. Pauza, přetáčení a nahrávání umožňuje i těm, co u sledování TV usínají, televizi zastavit a přehrát si rozkoukaný pořad později. Určitě potěší přetáčení nudných pasáží. Obrovskou výhodou LEPŠÍ.TV je také zobrazit si a přehrát stovky nejlepších filmů, seriálů, dokumentů, pohádek nebo sportovních pořadů podle toho, na jaký typ pořadu máte zrovna chuť. Díky funkci až 30 dní zpětně Vám navíc už žádný skvělý film, oblíbený seriál, sportovní utkání, ani pořad neuteče. Budete si jednoduše moci přehrát jakýkoliv pořad zpětně. 

 

Myslíme o krok napřed, proto díky LepšíTV BOXu získáte navíc z televize plnohodnotný počítač s Androidem 6, kdykoli k BOX připojíte klávesnici a myš.

 

Díky naší novince zobrazení skrytých titulků, můžeme nabídnout ten nejlepší televizní zážitek i pro neslyšící.   

 

LEPŠÍ.TV ocení také ti, kdo chtějí mít rádio v TV, koukat na YouTube v TV nebo surfovat po internetu. LEPŠÍ.TV nadchla již řadu našich zákazníků a zamilují si ji také všichni členové Vaší rodiny. Ostatně, pojďte si ji vyzkoušet!

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko