Sledovat film Záměna online

Přehrajte si film Záměna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Záměna na !
  Trailer k filmu Záměna   Sledovat Záměna online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Josh Gordon, Will Speck
Hrají a postavy:
Jason Bateman (Wally Mars), Victor Pagan (Knit Hat Guy), Jennifer Anistonová (Kassie Larsonová), Jeff Goldblum (Leonard), Juliette Lewisová (Debbie), Todd Louiso (Artie)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Kamarád taky rád.

Kassie je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian, který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski