Film Zmenšování

Sledovat film
Zmenšování
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Podívej se na život z nového úhlu.
Humorný snímek od oscarového Alexandra Payna přináší nejen velkou spoustu zábavy, ale i malého Matta Damona. Když vědci objeví možnost, jak zmenšit člověka na pouhých pět palců, rozhodne se dát Paul Safranek a jeho žena Audrey sbohem svým dosavadním stresujícím životům. Chtějí začít znova - v nové luxusní komunitě Leisureland. Ta totiž nabízí nejen mnohá dobrodružství, takřka neomezené možnosti, ale jak nakonec zjistí i sám Paul - něco mnohem zásadnějšího.

Žánr: Drama, Komedie, Science Fiction
Režie: Alexander Payne
Hrají a postavy: Matt Damon (Paul Safranek), Christoph Waltz (Dusan Mirkovic), Hong Chau (Ngoc Lan Tran), Kristen Wiigová (Audrey Safranek), Rolf Lassgard (Dr. Jorgen Asbjørnsen), Ingjerd Egebergová (Anne-Helene Asbjørnsen)
Scénář: Alexander Payne, Jim Taylor
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko