Sledovat film Zmenšování online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zmenšování
  Trailer k filmu Zmenšování   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Science Fiction
Režie:
Alexander Payne
Hrají a postavy:
Matt Damon (Paul Safranek), Christoph Waltz (Dusan Mirkovic), Hong Chau (Ngoc Lan Tran), Kristen Wiigová (Audrey Safranek), Rolf Lassgard (Dr. Jorgen Asbjørnsen), Ingjerd Egebergová (Anne-Helene Asbjørnsen)
Scénář:
Alexander Payne, Jim Taylor
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Podívej se na život z nového úhlu.

Humorný snímek od oscarového Alexandra Payna přináší nejen velkou spoustu zábavy, ale i malého Matta Damona. Když vědci objeví možnost, jak zmenšit člověka na pouhých pět palců, rozhodne se dát Paul Safranek a jeho žena Audrey sbohem svým dosavadním stresujícím životům. Chtějí začít znova - v nové luxusní komunitě Leisureland. Ta totiž nabízí nejen mnohá dobrodružství, takřka neomezené možnosti, ale jak nakonec zjistí i sám Paul - něco mnohem zásadnějšího.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko