Sledovat film
Klub odložených žen
online

Film Klub odložených žen
  Trailer k filmu Klub odložených žen Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americká filmová komedie o trojici opuštěných manželek a jejich svérázné pomstě nevěrným partnerům.
Bývalé spolužačky Elise, Brenda a Annie se setkávají po letech na pohřbu další přítelkyně Cynthie, která spáchala sebevraždu. Kamarádky zjistí, že je pojí společný osud: jejich manželé je ve středním věku opustili a našli si nové partnerky. Všechny tři přítelkyně dostanou dopisy od Cynthie (psala je před svou smrtí), kde je nabádá, aby držely pohromadě. Trojice se sejde v restauraci a domluví se na společném postupu vůči zrádným partnerům. Napnou veškeré síly, aby své předsevzetí dotáhly až do konce, kdy jim jde i o pomoc podobně postiženým manželkám. Svůj záměr mají hrdinky ulehčený tím, že proti nim stojí slabí muži, ovládaní hlavně chtíčem, spojeným s přicházející "druhou mízou"...

Žánr: Komedie
Režie: Hugh Wilson
Hrají a postavy: Bette Midlerová (Brenda Morelli Cushmanová), Goldie Hawnová (Elise Eliot Atchisonová), Diane Keatonová (Annie MacDuggan Paradisová), Maggie Smithová (Gunilla Garson Goldbergová), Dan Hedaya (Morton Cushman), Sarah Jessica Parkerová (Shelly Stewartová)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko