Sledovat film International online

Přehrajte si film International online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy International na !
  Trailer k filmu International   Sledovat International online
Žánr:
akční, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Tom Tykwer
Hrají a postavy:
Clive Owen (Louis Salinger), Naomi Wattsová (Eleanor Whitmanová), Armin Mueller-Stahl (Wilhelm Wexler), Ulrich Thomsen (Jonas Skarssen), Brian F. O'Byrne (konzultant), Michel Voletti (Viktor Haas)
Země:
USA, Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Vlastní naše peníze. Žádají náš život. Kontroluji všechno... Až na jednoho muže.

V napínavém thrilleru International se agent Interpolu Louis Salinger společně s manhattanskou zástupkyní státního návladního Eleanor Whitman pokoušejí dovést k spravedlnosti jednu z nejmocnějších světových bank. Odkrývají celou řadu pochybných a ilegálních praktik, jejichž vystopování je nutí sledovat tok peněz z Berlína přes Miláno a New York až do Istanbulu. V honbě za pravdou riskují doslova život, protože jejich protivníci se nezastaví skutečně před ničím - dokonce ani před vraždou - jen aby mohli nadále pokračovat ve financování teroristických akcí a válečných akcí.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.