Film
International

Film International
  Trailer k filmu International Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Vlastní naše peníze. Žádají náš život. Kontroluji všechno... Až na jednoho muže.
V napínavém thrilleru International se agent Interpolu Louis Salinger společně s manhattanskou zástupkyní státního návladního Eleanor Whitman pokoušejí dovést k spravedlnosti jednu z nejmocnějších světových bank. Odkrývají celou řadu pochybných a ilegálních praktik, jejichž vystopování je nutí sledovat tok peněz z Berlína přes Miláno a New York až do Istanbulu. V honbě za pravdou riskují doslova život, protože jejich protivníci se nezastaví skutečně před ničím - dokonce ani před vraždou - jen aby mohli nadále pokračovat ve financování teroristických akcí a válečných akcí.

Režie: Tom Tykwer
Hrají a postavy: Clive Owen (Louis Salinger), Naomi Wattsová (Eleanor Whitmanová), Armin Mueller-Stahl (Wilhelm Wexler), Ulrich Thomsen (Jonas Skarssen), Brian F. O'Byrne (konzultant), Michel Voletti (Viktor Haas)
Scénář: Eric Singer
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: AXN
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська