Film Očista 3: Volební rok

Sledovat film
Očista 3: Volební rok
online

Přehrajte si film Očista 3: Volební rok online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 134 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Užijte si noc, kdy je vše dovoleno.
Noc očisty je nejoblíbenějším obdobím v roce všech úchylů a lidí, kteří mají s někým nevyřízené účty. Během dvanácti očistných hodin můžete kohokoliv beztrestně zabít, okrást, znásilnit, nebo se naopak stát obětí trestného činu a nikdo vám nepomůže. A kdo je při takovém každoročním běsnění první na ráně? Například senátorka kandidující na prezidentku, která sbírá politické body příslibem, že očistu zruší. Senátorka Charlene Roanová má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta.

Žánr: Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: James DeMonaco
Hrají a postavy: Frank Grillo (seržant v kanceláři), Elizabeth Mitchellová (Charlene 'Charlie' Roan), Mykelti Williamson, Joseph Julian Soria, Betty Gabriel, Terry Serpico (Earl)
Scénář: James DeMonaco
Země: USA, Francie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko