Sledovat film
Očista 3: Volební rok
online

Film Očista 3: Volební rok
  Trailer k filmu Očista 3: Volební rok Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Užijte si noc, kdy je vše dovoleno.
Noc očisty je nejoblíbenějším obdobím v roce všech úchylů a lidí, kteří mají s někým nevyřízené účty. Během dvanácti očistných hodin můžete kohokoliv beztrestně zabít, okrást, znásilnit, nebo se naopak stát obětí trestného činu a nikdo vám nepomůže. A kdo je při takovém každoročním běsnění první na ráně? Například senátorka kandidující na prezidentku, která sbírá politické body příslibem, že očistu zruší. Senátorka Charlene Roanová má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta.

Režie: James DeMonaco
Hrají a postavy: Frank Grillo (seržant v kanceláři), Elizabeth Mitchellová (Charlene 'Charlie' Roan), Mykelti Williamson, Joseph Julian Soria, Betty Gabriel, Terry Serpico (Earl)
Scénář: James DeMonaco
Země: USA, Francie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 25.9.2022 01:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська