Podporovaná zařízení

| SLEDOVÁNÍ NA SMART TV

Smart TV je chytrá televize, kterou lze připojit k internetu a může mít operační systém: Android TV, Tizen, WebOS aj. Lze tak procházet internet, instalovat aplikace, hrát hry, a tudíž i nainstalovat Lepší.TV.

Aplikace Lepší.TV

Smart televize umožňují spolu s nainstalovanou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV s jakýmkoliv operačním systémem (i Android TV) stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce. Po instalaci zbývá jen aplikaci spustit, přihlásit se a užívat si sledování Vašich oblíbených pořadů. Internetová televize přináší až 154 televizních stanic v HD kvalitě a k tomu využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení a pauza. Seznam podporovaných televizí najdete níže.

TIP: Pro zajištění nejlepší kvality vysílání doporučujeme připojit Smart TV pomocí internetového Ethernet kabelu k routeru. Službu Lepší.TV však můžete plně využívat i na bezdrátovém Wi-fi připojení.

Podporované typy televizí

Klikněte na značku chytré televize a ujistěte se, zda ji Lepší.TV podporuje.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Android TV

Android TV

Do všech zařízení, které mají operační systém Android TV, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z Google Play. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k danému zařízení.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Apple TV

Apple TV

Lepší.TV lze sledovat na Apple TV přes mobilní telefon iPhone přes funkci AirPlay. Spárování telefonu a televize je nesmírně jednoduché a v podstatě jedinou podmínkou je, aby zařízení byly připojené na stejné Wi-Fi. Více informací naleznete v návodu.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Blaupunkt

Blaupunkt

Chytré televize Blaupunkt (modelové řady 2016) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Bang & Olufsen

Do televizorů značek Bang & Olufsen, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Google Chromecast

Google Chromecast

Google Chromecast je zařízení, které vám umožní streamovat (přenést, zobrazit) multimediální obsah naší aplikace Lepší.TV z displeje telefonu, tabletu, notebooku nebo webového prohlížeče Google Chrome na obrazovku televize, popřípadě monitoru. Více informací naleznete v návodu.

Finlux

Do všech modelů smart televizorů značky Finlux, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z Google Play. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Amazon Fire TV Stick

Amazon Fire TV Stick

Fire TV Stick je malé zařízení, které slouží jako přehrávač různých streamů. Poskytuje přístup jak k volnému obsahu, jako jsou filmy, TV pořady, hudba, hry a další, tak i k prémiovým službám. Jak do tohoto zařízení nainstalovat Lepší.TV se dozvíte v návodu.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen

GoGen

Chytré televize GoGEN (modely TV z roku 2020 a novější) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE

HISENSE

Do televizorů značek Hisense, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z obchodu s aplikacemi, který je přímo v televizi. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Aplikace je určena pro modelové řady 2017-2021.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai

Hyundai

Chytré televize Hyundai (modely TV z roku 2020 a novější) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV JVC

JVC

Televize JVC (modely TV z roku 2020 a novější) mají aplikaci Lepší.TV již předinstalovanou. Uvedená aplikace je kompatibilní pouze s novými modely řady "L". Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG

LG

Do chytrých televizorů značek LG připojených k internetu, si můžete stáhnout aplikaci pro Smart TV LG Lepší.TV z obchodu s aplikacemi přímo v televizi (LG Content Store). Aplikace nabízí všechny funkce a navíc sledování ve vysokém HD rozlišení. Dostupná je pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV MEDION

MEDION

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Medion, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Orava

Orava

Chytré televize Orava (tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Panasonic

Panasonic

Chytré televize Panasonic modelové řady 2019 mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Podporované jsou ale i starší modely, a to od roku 2017. Zde je nutné si aplikaci stáhnout z obchodu s aplikacemi. Televizi je třeba mít připojenou k internetu.

Philips

Do televizorů značek Philips, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Televize s operačním systémem SAPHI bohužel Lepší.TV nepodporují, o bezproblémový chod služby se však v tomto případě postará náš Lepší.TV Box.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung

Samsung

V chytrých televizorech značek Samsung, které jsou připojené k internetu, je aplikace Lepší.TV dostupná v obchodu s aplikacemi. Stiskněte tlačítko "domů" a v levé části klikněte na "apps". Zde vyhledejte aplikaci Lepší.TV (pokud ji tv nenajde, vyhledejte: gonettv) a zvolte možnost "Přidat na domovskou stránku". Aplikace umožňuje vedle veškerých funkcí, také sledování ve vysokém HD rozlišení.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP

SHARP

Chytré televize Sharp (modelové řady 2016-2019) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

NVIDIA Shield

Nvidia Shield sice není Smart TV, ale rovněž umožňuje instalaci aplikace Lepší.TV pomocí přítomného obchodu Google Play. Pro pohodlné ovládání doporučujeme v samotné aplikaci Lepší.TV změnit režim ovládání na "jednoduchý ovladač".

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Skyworth

Skyworth

Chytré televize Skyworth (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Sony

Do televizorů značek Sony, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.

TCL

Do televizorů značek TCL, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.

Thomson

Do televizorů značek Thomson, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TOSHIBA

TOSHIBA

V modelových řadách 2017-2019 televizorů značky Toshiba, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vestel

Vestel

Chytré televize Vestel (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Vivax

Do televizorů značek Vivax, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.

Xiaomi

Do televizorů značek Xiaomi, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TIP: Dle tohoto návodu si na dálkovém ovladači k Vaší TV vyměníte jakékoliv nepotřebné tlačítko za tlačítko, které rovnou spustí Lepší.TV.
Ostatní

Ostatní TV

Nenašli jste v seznamu svou značku televize? Nezoufejte. Je totiž velice pravděpodobné, že aplikaci Lepší.TV i tak ve své chytré televizi máte. Stačí ji vyhledat v obchodu s aplikacemi a stáhnout. Pokud přece jen ve Vaší televizi není, napište nám na podpora@lepsi.tv značku a model a my uděláme maximum, abychom aplikaci do dané televize dostali.


Pokud v obchodě s aplikacemi ve Vaší Smart TV nedohledáte naši aplikaci Lepší.TV, Vaši modelovou řadu nepodporujeme. O bezproblémový chod služby se tak postará náš Lepší.TV Box.

Další možnosti sledování

Internetovou televizi Lepší.TV můžete sledovat také na televizi, která není typu Smart TV, a to pomocí Lepší.TV BOXu. Lepší.TV funguje také na mobilech a tabletech s OS Android a iOS nebo na počítači a notebooku. Objevte všechny možnosti využití služby Lepší.TV a vychutnejte si sledování televize s nahráváním naplno!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina