Podporovaná zařízení

| Sledování televize po internetu na Smart televizi

Smart TV spojují ty nejmodernější technologie současnosti. Kromě možnosti připojení k internetu disponují také vlastním OS (Android, Samsung, LG, HiSense), díky kterému můžete procházet internet, instalovat aplikace nebo hrát hry. Vyrovnají se tak i Android set-top boxům a lze na ně přímo nainstalovat televizní aplikace včetně aplikace Lepší.TV. Objevte všechny možnosti využití služby Lepší.TV i na své Smart televizi!

Smart TV aplikace Lepší.TV

Smart televize umožňují spolu se službou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce. Po instalaci zbývá jen aplikaci spustit, přihlásit se a užívat si sledování Vašich oblíbených pořadů, 91 televizních stanic v HD kvalitě a k tomu využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení a pauza.

TIP: Pro zajištění maximální kvality vysílání doporučujeme připojit Smart TV pomocí internetového Ethernet kabelu k modemu. Službu Lepší.TV však můžete plně využívat i na bezdrátovém Wi-fi připojení.

Podporované typy Smart televizí s internetem

Mezi rozšířené Smart (chytré) TV patří televize s OS Android (televize Sony, Philips...). Službu Lepší.TV však můžete využívat i na zařízeních s odlišným operačním systémem. Pro instalaci televizní aplikace na Android navštivte obchod s aplikacemi Google Play, v případě Samsung, LG, Hisense Smart TV využijte příslušných obchodů s aplikacemi.

Kompletní seznam podporovaných značek Smart televizí včetně návodu na instalaci aplikace Lepší.TV:

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Sony

Sony

Do televizorů značek Sony, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Philips

Philips

Do televizorů značek Philips, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung

Samsung

V chytrých televizorech značek Samsung, které jsou připojené k internetu, je Samsung smart TV aplikace Lepší.TV dostupná v obchodu Samsung. Postup stažení je velmi jednoduchý. Stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači spusťte na funkci Smart Hub. Poté šipkami zvolte sekci Apps, kde vyhledejte aplikaci Lepší.TV. Tu následně stáhněte a nainstalujte. Aplikace umožňuje vedle veškerých funkcí, také sledování ve vysokém HD rozlišení.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG

LG

Do chytrých televizorů značek LG připojených k internetu, si můžete stáhnout aplikaci pro Smart TV LG Lepší.TV z obchodu s aplikacemi přímo v televizi (LG Content Store). Aplikace nabízí všechny funkce a navíc sledování ve vysokém HD rozlišení. Dostupná je pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Xiaomi

Xiaomi

Do televizorů značek Xiaomi, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Bang & Olufsen

Bang & Olufsen

Do televizorů značek Bang & Olufsen, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Thomson

Thomson

Do televizorů značek Thomson, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TCL

TCL

Do televizorů značek TCL, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vivax

Vivax

Do televizorů značek Vivax, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE

HISENSE

Do televizorů značek Hisense, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z menu AppStore. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Aplikace je určena pro modelové řady 2017-2019.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TOSHIBA

TOSHIBA

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Toshiba, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV MEDION

MEDION

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Medion, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV JVC

JVC

V modelových řadách LTXXVU52L, LTXXVU63L, LTXXVU83L, LTXXVU93L a novější („XX“ v názvu modelu představují uhlopříčku televizoru v palcích) mají televize JVC aplikaci Lepší.TV již předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

Nvidia Shield sice není Smart TV, ale rovněž umožňuje instalaci aplikace Lepší.TV pomocí přítomného obchodu Google Play. Pro pohodlné ovládání doporučujeme v samotné aplikaci Lepší.TV změnit režim ovládání na "jednoduchý ovladač".

Připravujeme

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP

SHARP

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai

Hyundai

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen

GoGen

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV ACL

ACL

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Panasonic VIERA

Panasonic VIERA

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Google Chromecast

Google Chromecast

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.

Další možnosti sledování IPTV

Internetovou televizi Lepší.TV můžete sledovat také na televizi která není typu Smart TV, a to pomocí Lepší.TV BOXu. Lepší.TV funguje také na mobilech a tabletechOS Android a iOS nebo na počítači a notebooku. Objevte všechny možnosti využití služby Lepší.TV a vychutnejte si sledování televize s nahráváním naplno!