Podporovaná zařízení

| Sledování televize po internetu na Smart televizi

Smart TV spojují ty nejmodernější technologie současnosti. Umožňují TV připojit k internetu, díky kterému můžete procházet internet, instalovat aplikace nebo hrát hry.

Smart TV aplikace Lepší.TV

Smart televize umožňují spolu s nainstalovanou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce. Po instalaci zbývá jen aplikaci spustit, přihlásit se a užívat si sledování Vašich oblíbených pořadů, 103 televizních stanic v HD kvalitě a k tomu využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení a pauza. Seznam podporovaných televizí najdete níže.

TIP: Pro zajištění maximální kvality vysílání doporučujeme připojit Smart TV pomocí internetového Ethernet kabelu k modemu. Službu Lepší.TV však můžete plně využívat i na bezdrátovém Wi-fi připojení.

Podporované typy Smart televizí s internetem

Mezi rozšířené Smart (chytré) TV patří televize s OS Android (televize Sony, Philips...). Službu Lepší.TV však můžete využívat i na zařízeních s odlišným operačním systémem. Pro instalaci televizní aplikace pro Android navštivte obchod s aplikacemi Google Play a v případě, že máte Smart TV s jiným operačním systémem, využijte příslušných obchodů s aplikacemi.

Klikněte na značku chytré televize a ujistěte se, zda ji Lepší.TV podporuje.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Blaupunkt

Blaupunkt

Chytré televize Blaupunkt (modelové řady 2016) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Bang & Olufsen

Do televizorů značek Bang & Olufsen, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Finlux

Do všech modelů smart televizorů značky Finlux, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z Google Play. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen

GoGen

Chytré televize GoGEN (tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE

HISENSE

Do televizorů značek Hisense, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z menu AppStore. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Aplikace je určena pro modelové řady 2017-2019.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai

Hyundai

Chytré televize Hyundai (Tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV JVC

JVC

V modelových řadách LTXXVU52L, LTXXVU63L, LTXXVU83L, LTXXVU93L a novější ("XX“ v názvu modelu představují uhlopříčku televizoru v palcích) mají televize JVC aplikaci Lepší.TV již předinstalovanou. Uvedená aplikace je kompatibilní pouze s novými modely řady "L". Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG

LG

Do chytrých televizorů značek LG připojených k internetu, si můžete stáhnout aplikaci pro Smart TV LG Lepší.TV z obchodu s aplikacemi přímo v televizi (LG Content Store). Aplikace nabízí všechny funkce a navíc sledování ve vysokém HD rozlišení. Dostupná je pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV MEDION

MEDION

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Medion, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Orava

Orava

Chytré televize Orava (tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Panasonic

Panasonic

Chytré televize Panasonic modelové řady 2019 mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Podporované jsou ale i starší modely, a to od roku 2017. Zde je nutné si aplikaci stáhnout z obchodu s aplikacemi. Televizi je třeba mít připojenou k internetu.

Philips

Do televizorů značek Philips, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung

Samsung

V chytrých televizorech značek Samsung, které jsou připojené k internetu, je Samsung SMART TV aplikace Lepší.TV dostupná v obchodu Samsung. Postup stažení je velmi jednoduchý. Stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači spusťte na funkci Smart Hub. Poté šipkami zvolte sekci Apps, kde vyhledejte aplikaci Lepší.TV. Tu následně stáhněte a nainstalujte. Aplikace umožňuje vedle veškerých funkcí, také sledování ve vysokém HD rozlišení.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP

SHARP

Chytré televize Sharp (modelové řady 2016-2019) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

NVIDIA Shield

Nvidia Shield sice není Smart TV, ale rovněž umožňuje instalaci aplikace Lepší.TV pomocí přítomného obchodu Google Play. Pro pohodlné ovládání doporučujeme v samotné aplikaci Lepší.TV změnit režim ovládání na "jednoduchý ovladač".
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Skyworth

Skyworth

Chytré televize Skyworth (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Sony

Do televizorů značek Sony, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

TCL

Do televizorů značek TCL, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Thomson

Do televizorů značek Thomson, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TOSHIBA

TOSHIBA

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Toshiba, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vestel

Vestel

Chytré televize Vestel (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Vivax

Do televizorů značek Vivax, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Xiaomi

Do televizorů značek Xiaomi, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Připravujeme

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV ACL

ACL

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV

Google Chromecast

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.

Další možnosti sledování IPTV

Internetovou televizi Lepší.TV můžete sledovat také na televizi, která není typu Smart TV, a to pomocí Lepší.TV BOXu. Lepší.TV funguje také na mobilech a tabletech s OS Android a iOS nebo na počítači a notebooku. Objevte všechny možnosti využití služby Lepší.TV a vychutnejte si sledování televize s nahráváním naplno!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski