Sledovat film Liga výjimečných online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Liga výjimečných
  Trailer k filmu Liga výjimečných   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Science Fiction
Režie:
Stephen Norrington
Hrají a postavy:
Sean Connery (Allan Quatermain), Naseeruddin Shah (Kapitánn Nemo), Peta Wilsonová (Mina Harkerová), Tony Curran (Rodney Skinner), Stuart Townsend (Dorian Gray), Shane West (Tom Sawyer)
Scénář:
Alan Moore, Kevin O'Neill, James Robinson
Země:
USA, Německo, Česká republika, Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Lovec. Vědec. Špión. Upírka. Nesmrtelný. Netvor. Neviditelný.

Světu hrozí zánik. Smrtící nepřítel už je v akci. Kdo ho zachrání? Jediný, kdo to může udělat je dobrodruh Allan Quartermain a jeho záchranná liga, liga výjimečných. Kdo do ní patří? Je to kapitán Nemo, upírka Mina Harker, Neviditelný Rodeny Skinner, agent tajné služby Tom Sawyer, Doryan Gray a úžasná dvojka Dr. Jekyll/pan Hyde. Členové ligy jsou společenští odpadlíci, ale mají mimořádné schopnosti.
Mezitím než se liga zformuje, naplánuje Fantom zničení Benátek. Na záchranu zbývá jenom 96 hodin!!
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko