Film
Promlčeno

Film Promlčeno
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Promlčeno

Šokující živé vysílaní, které během chvíle změní životy několika nevinných lidí.
Radek se téměř po dvaceti letech vrací do svého rodného města, aby zde nalezl jistou mladou ženu a vyrovnal se s minulostí. V pátrání mu pomáhá reportérka Eva, která se tím zaplete do kriminálního vyšetřování dlouho zapomenutých událostí. Začíná napínavý boj o čas a spravedlnost.

Žánr: Krimi, Thriller
Hrají a postavy: Igor Bareš (Constable), Brian Caspe, Tereza Ramba (Eliška), Denisa Baresová (Eliška), Barbora Bočková (Constable), Zuzana Bydžovská (Eliska's matka)
Scénář: Robert Sedláček
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Filmbox

Recenze filmu Promlčeno:

Pomalu se rozjíždějící kriminálka s celkem obstojným finále. Scénáristicky mi to ale uprostřed drhlo a herecky jsem taky úplně blahem nehýkal. Nicméně Bareš s Rodenem jsou ok, oproti nim Kratina je na pár facek...
20% master19
Hodně zajímavý český film, který se snaží hrát na americké vlně. Rozhodně by to nebylo ono bez Karla Rodena, jeho charisma a herecký výkon ten film drží nad vodou. Naopak Barbora Bočková mě moc nepřesvědčila svým hereckým umem a od ní mi to přišlo hodně prkenné a neupřímné. Nicméně i tak se jedná o jeden z těch lepších českých filmů a thrillerů.
20% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina