Sledovat film Pán prstenů: Návrat krále online

Přehrajte si film Pán prstenů: Návrat krále HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, zďż˝hady, akční, dobrodružný Pán prstenů: Návrat krále na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Pán prstenů: Návrat krále   Sledovat Pán prstenů: Návrat krále online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, zďż˝hady, akční, dobrodružný
Režie:
Peter Jackson
Hrají a postavy:
Noel Appleby (Everard Proudfoot), Alexandra Astinová (Elanor Gamgeeová), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian voják), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir)
Země:
USA, Nový Zéland
Rok výroby:
2003
Popis:
Nadešel čas rozhodující bitvy. Putování končí ...

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?
Hodnocení:
89 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski