Sledovat film Pán prstenů: Návrat krále online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pán prstenů: Návrat krále
  Trailer k filmu Pán prstenů: Návrat krále   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Režie:
Peter Jackson
Hrají a postavy:
Noel Appleby (Everard Proudfoot), Alexandra Astinová (Elanor Gamgeeová), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian voják), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir)
Scénář:
Peter Jackson, Philippa Boyens, Fran Walsh
Země:
USA, Nový Zéland
Rok výroby:
2003
Popis:
Nadešel čas rozhodující bitvy. Putování končí ...

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?
Hodnocení:
89 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko