Sledovat film
Pán prstenů: Návrat krále
online

Film Pán prstenů: Návrat krále
  Trailer k filmu Pán prstenů: Návrat krále Trailer
Přehrajte si film Pán prstenů: Návrat krále online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 394 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nadešel čas rozhodující bitvy. Putování končí ...
Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?

Režie: Peter Jackson
Hrají a postavy: Noel Appleby (Everard Proudfoot), Alexandra Astinová (Elanor Gamgeeová), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian voják), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir)
Země: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 89 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська