Sledovat film Karlík a továrna na čokoládu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Karlík a továrna na čokoládu
  Trailer k filmu Karlík a továrna na čokoládu   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Willy Wonka), Freddie Highmore (Charlie Bucket), David Kelly (Dědeček Joe), Helena Bonham Carterová (Paní Bucketová), Noah Taylor (Pan Bucket), Missi Pyleová (Paní Beauregardeová)
Scénář:
Roald Dahl, John August
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Připravte se na sladkou příchuť dobrodružství ...

Známý režisér Tim Burton přenáší svou pestrou obrazovou představivost do klasického příběhu Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu o excentrickém výrobci čokolády Willy Wonkovi a Karlíkovi, dobrosrdečném chlapci z chudé rodiny, jenž žije ve stínu Wonkovi vyjímečné továrny. Wonka, dlouho odloučený od své vlastní rodiny, se rozhodne uspořádat celosvětovou soutěž, jejíž hlavní výherce se stane dědicem jeho sladkého impéria. Pět dětských šťastlivců včetně Karlíka nalezne Zlatý kupón v jedné z Wonkových čokolád a vyhraje tak exkurzi do legendární výrobny sladkostí, kterou neměl nikdo šanci spatřit více jak 15 let. Oslněný jedním pohledem za druhým je Karlík vtahován do Wonkova fantastického světa v tomto úžasném a neutuchajícím příběhu ...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko