Sledovat film Karlík a továrna na čokoládu online

Přehrajte si film Karlík a továrna na čokoládu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný Karlík a továrna na čokoládu na !
  Trailer k filmu Karlík a továrna na čokoládu   Sledovat Karlík a továrna na čokoládu online
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Willy Wonka), Freddie Highmore (Charlie Bucket), David Kelly (Dědeček Joe), Helena Bonham Carterová (Paní Bucketová), Noah Taylor (Pan Bucket), Missi Pyleová (Paní Beauregardeová)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Připravte se na sladkou příchuť dobrodružství ...

Známý režisér Tim Burton přenáší svou pestrou obrazovou představivost do klasického příběhu Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu o excentrickém výrobci čokolády Willy Wonkovi a Karlíkovi, dobrosrdečném chlapci z chudé rodiny, jenž žije ve stínu Wonkovi vyjímečné továrny. Wonka, dlouho odloučený od své vlastní rodiny, se rozhodne uspořádat celosvětovou soutěž, jejíž hlavní výherce se stane dědicem jeho sladkého impéria. Pět dětských šťastlivců včetně Karlíka nalezne Zlatý kupón v jedné z Wonkových čokolád a vyhraje tak exkurzi do legendární výrobny sladkostí, kterou neměl nikdo šanci spatřit více jak 15 let. Oslněný jedním pohledem za druhým je Karlík vtahován do Wonkova fantastického světa v tomto úžasném a neutuchajícím příběhu ...
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski