ONLINE SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PŘES LEPŠÍ.TV BOX

Zařízení Lepší.TV BOX umožňuje využití služby Lepší.TV i na televizích, které nepodporují instalaci aplikace Lepší.TV. Díky vstupům pro AV nebo HDMI kabel je možné Lepší.TV BOX využívat na všech typech televizorů včetně starších modelů. Připojení je navíc velmi snadné a intuitivní. Pro pohodlné sledování Vašich oblíbených TV stanic Vám tak stačí pouze Lepší.TV BOX, internet a televizor.

IPTV set-top box Lepší.TV

V této malé krabičce se ukrývá operační systém Android 9, který Vám spolu se službou Lepší.TV umožní využívat celou řadu digitálních televizních služeb jako sledování 119 stanic v HD kvalitě, nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení, ale také instalaci dalších Android aplikací z obchodu Google Play. IPTV set-top box Lepší.TV BOX lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí balení. K Lepší.TV BOXu můžete rovněž připojit klávesnici a myš a využít tak naplno Vašeho nového multimediálního centra, které Vám IPTV Lepší.TV BOX z televize vytvoří.

Užívejte si sledování TV a stovek filmů, surfování po internetu, posílání emailů, přehrávání videí na YouTube, poslouchání online internetových rádií nebo hraní her z pohodlí Vašeho gauče pomocí IPTV set-top boxu Lepší.TV!

CO S LEPŠÍ.TV BOXEM A SLUŽBOU LEPŠÍ.TV ZÍSKÁTE?

Díky službě Lepší.TV společně s Lepší.TV BOXem získáte záplavu funkcí, možností a jistoty, že vás čeká nekompromisní zážitek ze sledování televize po internetu. Můžete se těšit na:
 • 119 stanic (z toho 74 v HD), a to včetně prémiových už v základní ceně.
 • Neomezené nahrávání pořadů, které Vám umožní stihnout vše na co máte chuť.
 • Sledování pořadů až 30 dní zpětně. Vždy budete mít k dispozici pořady, které chcete.
 • Více než 1432 filmů ihned k dispozici v obrovské videotéce.
 • Přetáčení a pauzu. Ideální pro všechny, co často odbíhají od televize.
 • Nízké nároky na internetové připojení (jen 3 Mb/s pro HD). S Lepší.TV nezatěžujete své připojení.
 • Surfování na internetu a brouzdání na sociálních sítích stejně jako na počítači.
 • Možnost pouštět si hudbu, fotky nebo videa přímo ve Vaší televizi, která se stane multimediálním centrem.
 • Doinstalovávání libovolných aplikací z obchodu Google Play.
 • Předinstalované aplikace YouTube, Spotify nebo Rádio pro vytvoření ideální kulisy.

Obsah balení Lepší.TV boxu

Lepší.TV Box Lepší.TV Box
Dálkový ovladač Dálkový ovladač
Manuál Manuál
HDMI kabel HDMI kabel
Ethernetový kabel Ethernetový kabel
Adaptér Adaptér
Baterie Baterie
SCART redukce SCART redukce
69 Kč
AV kabel AV kabel
69 Kč

Specifikace Lepší.TV Boxu

Hardware a software
Procesor Amlogic S905X Cortex A53
Grafický čip Mali-450MP
Operační paměť RAM 2 GB DDR4
Vnitřní disk 16 GB eMMC
Podporované formáty H.263, H.264, H.265, MPEG4, 4K, AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WMA, BMP, GIF, HD JPEG, PNG, TIFF, 5.1 Surround Zvukový výstup
Operační systém Android 9
Připojitelná média MicroSD, USB paměti a disky
Chlazení Pasivní (tiché)
Vstupy
Wi-Fi Ano
Ethernet Ano
USB Ano (2x)
Čtečka MicroSD karet Ano
Výstupy
A/V Ano
HDMI Ano
Optický audiovýstup Ano

Připojení Android IPTV set-top boxu Lepší.TV k televizi

Připojení Lepší.TV BOXu k Vaší televizi je snadné a intuitivní. Můžete využít hned několika možností zapojení IPTV set-top boxu do Vaší televize – například skrze HDMI kabel, který je součástí balení Lepší.TV BOXu. Pokud Vaše televize nedisponuje HDMI vstupem, pak doporučujeme dokoupení AV kabelu případně i SCART redukce, kterými připojíte Lepší.TV BOX prakticky k jakémukoliv televizoru.

Další z podmínek sledování služby Lepší.TV je připojení Lepší.TV BOXu k internetu pomocí Wi-fi připojení nebo Ethernetového kabelu, který je součástí balení. Užívejte si maximální kvalitu obrazu při sledování Vašich oblíbených stanic!

TIP: Pro nerušené sledování služby Lepší.TV ve vysoké kvalitě doporučujeme využít připojení pomocí Ethernetového kabelu.

LEPŠÍ.TV Box
 • 1
  Připojte TV BOX do elektrické sítě,
  protože šťáva je zkrátka nutnost. TV BOX se automaticky spustí a rozsvítí se hodiny na čelní straně.
 • 2
  Bez dálkového ovladače to nepůjde,
  proto do něj vložte přiložené baterie, vložte USB přijímač do USB slotu a užívejte si ovladač s plnohodnotnou klávesnicí.
 • 3
  K propojení s televizí slouží HDMI kabel.
  Po připojení TV BOXU k Vašemu televizoru Vás uvítá hlavní nabídka. Pokud se tak nestalo, zkontrolujte, že je vše správně zapojeno a v televizoru je nastaven správný vstup (source).
 • 4
  Internet je nutnost!
  TV BOX k internetu připojte pomocí ethernet kabelu. Pokud tuto možnost nemáte, můžete zkusit i připojení přes Wi-Fi. Pro plynulé a ničím nerušené sledování, ale důrazně doporučujeme ethernetový kabel.

Sledování televize online na IPTV BOXu

Po připojení veškerých nezbytností zapněte IPTV set-top box Lepší.TV. Zde Vás uvítá hlavní menu. Pro sledování Vašich oblíbených TV stanic stačí zvolit pole Lepší.TV a rázem se ocitnete v aplikaci Lepší.TV. Ovládání a pohyb v aplikaci je natolik přirozený, že si její základní ovládání osvojíte během pár minut!

Pokud byste potřebovali nápovědu s ovládáním pokročilejších funkcí, pak doporučujeme navštívit přehledný online návod (též v tištěné verzi jako součást balení), kde najdete kompletní informace o využívání IP TV set-top boxu Lepší.TV a řadu návodů a tipů, jak si užívat sledování televize na maximum!

Chcete získat více informací ohledně fungování služby Lepší.TV? Pak navštivte stránku Časté dotazy nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu!

DALŠÍ MOŽNOSTI SLEDOVÁNÍ IPTV

Chcete sledovat televizi online i na jiných zařízeních nebo na cestách? Podívejte se na další možnosti sledování televize v mobilu a tabletu, nebo na počítačích a noteboocích!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko