ONLINE SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PŘES TV BOX

TV BOX umožňuje využití služby Lepší.TV i na televizích, které nepodporují instalaci aplikace Lepší.TV. Díky vstupům pro AV nebo HDMI kabel je možné TV BOX využívat na všech typech televizorů včetně starších modelů. Připojení je navíc velmi snadné a intuitivní. Pro pohodlné sledování Vašich oblíbených TV stanic Vám tak stačí pouze TV BOX, internet a televizor.

IPTV set-top box

V této malé krabičce se ukrývá operační systém Android 9.1, který Vám spolu se službou Lepší.TV umožní využívat celou řadu digitálních televizních služeb jako sledování 152 stanic v HD kvalitě, nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení, ale také instalaci dalších Android aplikací z obchodu Google Play. IPTV set-top box lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí balení. K TV BOXu můžete rovněž připojit klávesnici a myš a využít tak naplno Vašeho nového multimediálního centra, které Vám TV BOX z televize vytvoří. Součástí boxu je i dálkový ovladač se zabudovanou plnohodnotnou klávesnici na zadní straně a funkcí kurzoru.

Užívejte si sledování TV a stovek filmů, surfování po internetu, posílání emailů, přehrávání videí na YouTube, poslouchání online internetových rádií nebo hraní her z pohodlí Vašeho gauče pomocí TV BOXu!

CO S TV BOXEM A SLUŽBOU LEPŠÍ.TV ZÍSKÁTE?

Díky službě Lepší.TV společně s TV BOXem získáte záplavu funkcí, možností a jistoty, že vás čeká nekompromisní zážitek ze sledování televize po internetu. Můžete se těšit na:
 • 152 stanic (z toho 125 v HD), a to včetně prémiových už v základní ceně.
 • Neomezené nahrávání pořadů, které Vám umožní stihnout vše na co máte chuť.
 • Sledování pořadů až 30 dní zpětně. Vždy budete mít k dispozici pořady, které chcete.
 • Více než 2 443 filmů ihned k dispozici v obrovské videotéce.
 • Přetáčení a pauza. Ideální pro všechny, co často odbíhají od televize.
 • Nízké nároky na internetové připojení (jen 3 Mb/s pro HD). S Lepší.TV nezatěžujete své připojení.
 • Surfování na internetu a brouzdání na sociálních sítích stejně jako na počítači.
 • Možnost pouštět si hudbu, fotky nebo videa přímo ve Vaší televizi, která se stane multimediálním centrem.
 • Doinstalovávání libovolných aplikací z obchodu Google Play.
 • Předinstalované aplikace YouTube nebo Rádio pro vytvoření ideální kulisy.

Obsah balení

TV Box TV Box
Dálkový ovladač Dálkový ovladač
Manuál Manuál
HDMI kabel HDMI kabel
Ethernetový kabel Ethernetový kabel
Adaptér Adaptér
Baterie Baterie

Specifikace

Hardware a software
Procesor Amlogic S905X3 Cortex A55
Grafický čip Mali-450MP
Operační paměť RAM 2 GB DDR4
Vnitřní disk 16 GB eMMC
Podporované formáty H.263, H.264, H.265, MPEG4 HD, 4K, AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WMA, BMP, GIF, HD JPEG, PNG, TIFF, 5.1 Surround Zvukový výstup
Operační systém Android 9
Připojitelná média MicroSD, USB paměti a disky
Chlazení Pasivní (tiché)
Vstupy
Wi-Fi Ano (2.4 GHz, 802.11 b/g/n)
Ethernet Ano
USB Ano (2.0 a 3.0)
Čtečka MicroSD karet Ano
Výstupy
A/V Ano
HDMI Ano
Optický audiovýstup Ano
Napájecí adaptér DC 5V

Připojení k televizi

Připojení TV BOXu k Vaší televizi je snadné a intuitivní. Můžete využít hned několika možností zapojení IPTV set-top boxu do Vaší televize – například skrze HDMI kabel, který je součástí balení TV BOXu. Pokud Vaše televize nedisponuje HDMI vstupem, pak doporučujeme dokoupení AV kabelu případně i SCART redukce, kterými připojíte TV BOX prakticky k jakémukoliv televizoru.

Další z podmínek sledování služby Lepší.TV je připojení TV BOXu k internetu pomocí Wi-fi připojení nebo Ethernetového kabelu, který je součástí balení. Užívejte si maximální kvalitu obrazu při sledování Vašich oblíbených stanic!

TIP: Pro nerušené sledování služby Lepší.TV ve vysoké kvalitě doporučujeme využít připojení pomocí Ethernetového kabelu.

LEPŠÍ.TV Box
 • 1
  Připojte TV BOX do elektrické sítě,
  protože šťáva je zkrátka nutnost. TV BOX se automaticky spustí a rozsvítí se hodiny na čelní straně.
 • 2
  K propojení s televizí slouží HDMI kabel.
  Po připojení TV BOXU k Vašemu televizoru Vás uvítá hlavní nabídka. Pokud se tak nestalo, zkontrolujte, že je vše správně zapojeno a v televizoru je nastaven správný vstup (source).
 • 3
  Internet je nutnost!
  TV BOX k internetu připojte pomocí ethernet kabelu. Pokud tuto možnost nemáte, můžete zkusit i připojení přes Wi-Fi. Pro plynulé a ničím nerušené sledování ale důrazně doporučujeme ethernetový kabel.

Sledování televize na BOXu

Po připojení veškerých nezbytností zapněte IPTV set-top box. Zde Vás uvítá hlavní menu. Pro sledování Vašich oblíbených TV stanic stačí zvolit pole Lepší.TV a rázem se ocitnete v aplikaci Lepší.TV. Ovládání a pohyb v aplikaci je natolik přirozený, že si její základní ovládání osvojíte během pár minut!

Pokud byste potřebovali nápovědu s ovládáním pokročilejších funkcí, pak doporučujeme navštívit přehledný online návod (též v tištěné verzi jako součást balení), kde najdete kompletní informace o využívání IP TV set-top boxu a řadu návodů a tipů, jak si užívat sledování televize na maximum!

Chcete získat více informací ohledně fungování služby Lepší.TV? Pak navštivte stránku Časté dotazy nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu!

DALŠÍ MOŽNOSTI SLEDOVÁNÍ

Chcete sledovat televizi online i na jiných zařízeních nebo na cestách? Podívejte se na další možnosti sledování televize v mobilu a tabletu, nebo na počítačích a noteboocích!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська