Sledovat film
Jack Reacher: Poslední výstřel
online

Film Jack Reacher: Poslední výstřel
  Trailer k filmu Jack Reacher: Poslední výstřel Trailer
Přehrajte si film Jack Reacher: Poslední výstřel online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1504 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Právo má své meze. On nemá žádné.
Jack Reacher je jako duch. Bývalého vojenského vyšetřovatele najdete jen tehdy, kdy chce on sám být nalezen. Objevuje se u případů, které potvrzují, že spravedlnost je slepá, a pro jejich vyřešení neváhá ignorovat zákony své země. Drsný hrdina z bestsellerů spisovatele Lee Childa konečně vstoupil na plátna kin, s odhodláním stvořit stejně silnou a kvalitní akční ságu, jakou se před lety stal jiný původem literární hrdina, Jason Bourne. Život pěti lidí, které osud přivedl ve stejný čas na stejné místo, ukončí šest kulek vypálených odstřelovačem. Takový masakr si od policie vyžádá nadstandardní nasazení, které brzy korunuje dopadení pachatele. Bývalý elitní voják nemá pod tíhou důkazů sebemenší šanci, přesto tváří v tvář vyšetřovatelům zarytě mlčí. Ti z něj dostanou jedinou větu:

Žánr: Drama, Akční, Krimi
Hrají a postavy: Tom Cruise (Jack Reacher), Rosamund Pikeová (Helen Rodinová), Richard Jenkins (Alex Rodin), David Oyelowo (Emerson), Werner Herzog (Zec), Jai Courtney
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko