Film
Četa

Film Četa
  Trailer  k filmu Četa
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Četa

První obětí války je nevinnost. Peklo vietnamské války v americkém filmu, oceněném čtyřmi Oscary.
Hlavní hrdina, dobrovolník Chris Taylor, prožívá peklo nelítostného boje v džungli, ale především poznává dva naprosto rozdílné přístupy k tomu, co se ve válce děje. Zatímco seržant Barnes představuje tvrdého, zkušeného žoldáka, bezohledně vraždícího v zájmu přežití i nevinné oběti, jeho protivník, stejně zkušený a válkou prověřený seržant Elias, se snaží i v nelidských podmínkách dodržovat zákony elementární lidské morálky.

Originální název:

Platoon

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Oliver Stone
Hrají a postavy: Keith David (král), Forest Whitaker (Big Harold), Francesco Quinn (Rhah), Kevin Dillon (Bunny), John C. McGinley (seržant O'Neill), Reggie Johnson (Junior)
Scénář: Oliver Stone
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina