Sledovat film
Igby
online

Film Igby
  Trailer k filmu Igby Trailer
Přehrajte si film Igby online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Igby. Mladý, vtipný a talentovaný.
Sedmnáctiletý mladík s nezvyklou přezdívkou Igby sice pochází ze zámožné rodiny, ale kromě peněz má problémy se vším, na co se podívá. Zatímco jeho o tři roky starší bratr Oliver exceluje na univerzitě a míří k politickým výšinám, Igbyho vyhodili prakticky ze všech středních škol na východním pobřeží Spojených států. Matka o něm nepronese jediné vlídné slovo. Otec je schizofrenik a jakýsi mužský vzor má Igby jen v zazobaném a slizkém kmotrovi D. H. Banesovi. A tak se mladík nakonec rozhodne před vším utéct do bohémského prostředí New Yorku. Jenže uniknout před sebou samotným není tak jednoduché...

Originální název:

Igby Goes Down

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Burr Steers
Hrají a postavy: Kieran Culkin (Igby), Claire Danesová (Sookie), Jeff Goldblum (D.H.), Jared Harris (Russel), Amanda Peetová (Rachel), Ryan Phillippe (Oliver)
Scénář: Burr Steers
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська