Sledovat film
Taxi 3
online

Film Taxi 3
  Trailer k filmu Taxi 3 Trailer
Přehrajte si film Taxi 3 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 425 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Hyperaktivní mix s adrenalinovou příchutí.
Po fenomenálním úspěchu Taxi a Taxi Taxi, vyladili servismeni z produkční stáje Luca Bessona dobře známou, vymakanou bílou čtyřistašestku a vyslali ji na třetí explozivní ryto do marseilleských ulic. Znovu uvidíte taxikáře Daniela se speciální károu, kterou si jako bokovku mohl klidně vystřihnout bondovský designér Mistra Q, policajta Emiliena, jenž minule přidusil svou plachost a prodychtil se kolegyni Petře až na její karatistické tělo, ale samozřejmě i hromadu rafinovaných zločinců, kteří musí na konci polykat prach, zvířený michelinkami Danielova žihadla.

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Samy Naceri (Daniel), Frédéric Diefenthal (Emilien), Bernard Farcy (Komisař Gibert), Emma Sjöbergová (Petra), Marion Cotillardová (Lilly), Edouard Montoute (Alain)
Scénář: Luc Besson
Země: Francie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 22.9.2023 10:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська