Sledovat film
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
online

Film Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
  Trailer k filmu Pán prstenů: Společenstvo Prstenu Trailer
Přehrajte si film Pán prstenů: Společenstvo Prstenu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1465 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže. Jeden všechny přivede, do temnoty sváže.
Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem. Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit se několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit. Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Režie: Peter Jackson
Hrají a postavy: Alan Howard (Ring), Elijah Wood (Frodo Baggins), Noel Appleby (Everard Proudfoot), Sean Astin (Samwise Gamgee), Sala Baker, Sean Bean (Boromir)
Země: Nový Zéland, USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 88 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko