Sledovat film
Brácha za všechny peníze
online

Film Brácha za všechny peníze
  Trailer k filmu Brácha za všechny peníze Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Opět je tu prima brácha Martin Pavelka přezdívaný Prcek, hrdina úspěšné české komedie Můj brácha má prima bráchu, kde usmiřoval bratra Honzu s jeho dívkou Zuzanou.
Tři roky po uvedení prvního filmu se tvůrci, povzbuzeni úspěchem, rozhodli natočit další díl. Ve shodě se skutečností, posunul se i příběh o tři roky dopředu. Honza a Zuzana mají dvouletou holčičku Martinu a Prcek se rozhoduje, kam po skončení devítky. Opět se můžete podívat do prostředí plochodrážních stadionů, opět před Martinem vyvstane problém, s nímž si dospělí nedokáží poradit, a tak nezbývá, než dát s kamarádkou Magdou hlavy dohromady a vymyslet jak na to. Problémem je i tentokrát bráchova tvrdohlavost, řada nedorozumění a malicherností vedoucích téměř k rozpadu mladého manželství. A je na Martinovi, aby Honzu se Zuzanou opět usmířil. Vedle toho má ovšem Martin své vlastní problémy, neboť by chtěl být zootechnikem, zatímco rodiče se ještě nedohodli jestli bude inženýrem nebo automechanikem.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Roman Čada (Martin Husár), Magdalena Reifová (Magda), Libuše Šafránková (Zuzana), Alice Fialková (Martina), Jan Hrušínský (Honza), Vladimír Menšík (Vrána)
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 31.7.2022 17:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko