Sledovat film Brácha za všechny peníze online

Přehrajte si film Brácha za všechny peníze online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1082 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Brácha za všechny peníze na !
  Trailer k filmu Brácha za všechny peníze   Sledovat Brácha za všechny peníze online
Žánr:
Komedie
Režie:
Stanislav Strnad
Hrají a postavy:
Roman Čada (Martin Husár), Magdalena Reifová (Magda), Libuše Šafránková (Zuzana), Alice Fialková (Martina), Jan Hrušínský (Honza), Vladimír Menšík (Vrána)
Země:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Opět je tu prima brácha Martin Pavelka přezdívaný Prcek, hrdina úspěšné české komedie Můj brácha má prima bráchu, kde usmiřoval bratra Honzu s jeho dívkou Zuzanou.

Tři roky po uvedení prvního filmu se tvůrci, povzbuzeni úspěchem, rozhodli natočit další díl. Ve shodě se skutečností, posunul se i příběh o tři roky dopředu. Honza a Zuzana mají dvouletou holčičku Martinu a Prcek se rozhoduje, kam po skončení devítky. Opět se můžete podívat do prostředí plochodrážních stadionů, opět před Martinem vyvstane problém, s nímž si dospělí nedokáží poradit, a tak nezbývá, než dát s kamarádkou Magdou hlavy dohromady a vymyslet jak na to. Problémem je i tentokrát bráchova tvrdohlavost, řada nedorozumění a malicherností vedoucích téměř k rozpadu mladého manželství. A je na Martinovi, aby Honzu se Zuzanou opět usmířil. Vedle toho má ovšem Martin své vlastní problémy, neboť by chtěl být zootechnikem, zatímco rodiče se ještě nedohodli jestli bude inženýrem nebo automechanikem.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski