Sledovat film
Kristian
online

Film Kristian
  Trailer  k filmu Kristian
Přehrajte si film Kristian HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 490 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Kristian

Otevřete oči, neodolatelný svůdce žen opět přichází… aneb kolik srdcí zabolí, když se bezvýznamný úředníček každý měsíc promění ve lva salónů.
Úředník cestovní kanceláře z oddělení Afrika-Orient má jednu velkou vášeň. Celý měsíc vždy tajně šetří ze svého malého platu na jedinou noc ve světě svých snů. V tu noc se pak proměňuje v elegána a velkého svůdce žen. Vždy s vybranou dámou povečeří v luxusním nočním podniku a nakonec s typickým: "Zavřete oči, odcházím" zmizí. Tento vcelku nevinný koníček mu ovšem funguje jen do té doby, než narazí na slečnu Zuzanu, která je rázná mladá dáma a nic si nenechá líbit jen tak...

Originální název:

Kristián

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Oldřich Nový (Alois Novák alias Kristián), Nataša Gollová (Mařenka Nováková), Raoul Schránil (Fred), Bedřich Veverka (Petr), Adina Mandlová (Zuzana Rendlová), Jára Kohout (Josef Novotný)
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: CS Film ČT1

Recenze filmu Kristian:

Dnes již jeden z nejslavnějších filmů Oldřicha Nového a celého stříbrného plátna. Miluji tehdejší herectví, kdy se ve filmech snoubí elegance s uměním. Žádné bezduché střílení, muži se chovají jako gentlemani a ženy jako dámy. Tehdejší herci museli ovládat hudební nástroje, zpěv, tanec a v neposlední řadě i herectví. V dnešní době už snad nikdo takový neexistuje. Zcela klasická hláška: Zavřete oči, odcházím; je dodnes všeobecně známá. Tento snímek považuji za jeden ze stěžejních tehdejší doby. Dodnes se na něj rád podívám.
80% Kant1979

Seznam epizod

vysíláno 11.11. Kristian 11.11.2023 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina