Sledovat film Kristián online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kristián
  Trailer k filmu Kristián   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Oldřich Nový (Alois Novák alias Kristián), Nataša Gollová (Mařenka Nováková), Raoul Schránil (Fred), Bedřich Veverka (Petr), Adina Mandlová (Zuzana Rendlová), Jára Kohout (Josef Novotný)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Nejpopulárnější starší český film. Nezavírejte oči, Kristián přichází.

Úředník cestovní kanceláře z oddělení Afrika-Orient má jednu velkou vášeň. Celý měsíc vždy tajně šetří ze svého malého platu na jedinou noc ve světě svých snů. V tu noc se pak proměňuje v elegána a velkého svůdce žen. Vždy s vybranou dámou povečeří v luxusním nočním podniku a nakonec s typickým: "Zavřete oči, odcházím" zmizí. Tento vcelku nevinný koníček mu ovšem funguje jen do té doby, než narazí na slečnu Zuzanu, která je rázná mladá dáma a nic si nenechá líbit jen tak...
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski