Film
Konec básníků v Čechách

Film Konec básníků v Čechách
  Trailer  k filmu Konec básníků v Čechách
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nerozluční kamarádi Štěpán a Kendy v dravém světě podnikatelských aktivit.
Kendy, který pracuje jako reportér a reklamní agent, natočí se Štěpánem rozhovor, kvůli kterému je Štěpán vyhozen z nemocnice. Vrací se zpět do rodného Hradiště, kde se vše změnilo. Maminka pracuje stále jako švadlena a chodí do obnoveného Sokola. Svého rozvedeného a nezaměstnaného syna se snaží okamžitě zaměstnat. I jeho dřívější kamarádi se v nové době pohybují jako ryby ve vodě, jen on se věren svým zásadám se s dravým dickensovským kapitalismem nemíní ztotožňovat. Svědomí mu brání ve výnosném, ale zcela nemravném obchodu s lidským zdravím. Konečně však potkává dívku, lékárnici Ute.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Pavel Kříž (Štěpán Šafránek), David Matásek (Kendy), Tereza Brodská (Ute), Míla Myslíková (Matka Štěpána), Jana Hlaváčová (Tonička), Josef Somr (Prof. Ječmen)
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina