Sledovat film
Konec básníků v Čechách
online

Film Konec básníků v Čechách
  Trailer k filmu Konec básníků v Čechách Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Čtvrté pokračování životních příběhů doktora Štěpána Šafránka, lékaře s duší básníka a báječným smyslem pro humor.
Lékař Štěpán je pro svou prostořekost vyhozen z nemocnice a stává se nezaměstnaným. Vrací se do rodného městečka a zatímco se jeho dřívější spolužáci a kamarádi pohybují v nové době jako rybky v čerstvé vodě, Štěpán, věren svým životním zásadám, se s dravým dickensovským kapitalismem nemíní ztotožňovat. Svědomí mu brání ve výnosném, ale zcela nemravném obchodu s lidským zdravím. Konečně však potkává dívku, která se patrně stane smyslem jeho života....

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Pavel Kříž (Štěpán Šafránek), David Matásek (Kendy), Tereza Brodská (Ute), Míla Myslíková (Matka Štěpána), Jana Hlaváčová (Tonička), Josef Somr (Prof. Ječmen)
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 11.8.2022 13:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko