Sledovat film Čas sluhů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čas sluhů
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, psychologický
Režie:
Irena Pavlásková
Hrají a postavy:
Ivana Chýlková (Dana), Karel Roden (Milan), Jitka Asterová (Lenka), Libor Žídek (Luboš), Miroslav Etzler (Marek), Eva Holubová (Bohunka)
Scénář:
Irena Pavlásková
Země:
Československo
Rok výroby:
1990
Popis:
Film o tom, jak se z nenápadné stydlivé studentky může stát mocná žena, jejíž obětí se postupně stává celé její okolí.

Nenápadná, stydlivá studentka medicíny Dana, opuštěná milencem přebere v zoufalství přítele své nejlepší kamarádce. Během let se z ní stává atraktivní bezohledná žena, která manipuluje lidmi ve svém okolí a zneužívá jejich slabosti, zbabělosti či lidské slušnosti. Rozehrává ďábelskou i když zpočátku zdánlivě neškodnou hru na jejímž počátku studenti sní o lásce, aby se nakonec proměnili v bezcitné pokrytce, kteří pro svůj prospěch zradili všechno a všechny.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko