Sledovat film Elita armády online

Přehrajte si film Elita armády HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller Elita armády na Prima Cool!
  Trailer k filmu Elita armády   Sledovat Elita armády online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Sheldon Lettich
Hrají a postavy:
Jean-Claude Van Damme (Phillip Sauvage), Razaaq Adoti (Wayne Barclay), Vivica A. Foxová (Tamara Barclayová), Peter Bryant (Kendall Mullins), Ron Bottitta (detektiv Teague), Viv Leacock (Terrell Singletery)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Spravedlnost dorazila do ulic.

Phili Sauvage býval během operace Pouštní bouře vojákem speciální jednotky. Teď je najat k ochraně vysloužilého světového šampióna v těžké váze Waynea Barclayho. Barclay. ze kterého se zatím stal zámožný podnikatel, se i se svou rodinou ocitl v nebezpečí. Z vězení právě propustili bývalého rapového krále a gangstera, který se chystá Barclaymu pomstít za to, že ho pomohl dostat za mříže. Riziko je vysoké, a proto Sauvage sestavuje tým mladých bojovníků a bývalých vojáků, kteří dohromady tvoří Elitu armády.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski