Sledovat film
Elita armády
online

Film Elita armády
  Trailer k filmu Elita armády Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Spravedlnost dorazila do ulic.
Phili Sauvage býval během operace Pouštní bouře vojákem speciální jednotky. Teď je najat k ochraně vysloužilého světového šampióna v těžké váze Waynea Barclayho. Barclay. ze kterého se zatím stal zámožný podnikatel, se i se svou rodinou ocitl v nebezpečí. Z vězení právě propustili bývalého rapového krále a gangstera, který se chystá Barclaymu pomstít za to, že ho pomohl dostat za mříže. Riziko je vysoké, a proto Sauvage sestavuje tým mladých bojovníků a bývalých vojáků, kteří dohromady tvoří Elitu armády.

Žánr: Thriller, Akční
Režie: Sheldon Lettich
Hrají a postavy: Jean-Claude Van Damme (Phillip Sauvage), Razaaq Adoti (Wayne Barclay), Vivica A. Foxová (Tamara Barclayová), Peter Bryant (Kendall Mullins), Ron Bottitta (detektiv Teague), Viv Leacock (Terrell Singletery)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 11.9.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko