Sledovat film
Přepadení v Pacifiku
online

Film Přepadení v Pacifiku
  Trailer k filmu Přepadení v Pacifiku Trailer
Přehrajte si film Přepadení v Pacifiku online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Steven Seagal proti zabijáckému komandu, které uneslo loď s atomovými zbraněmi.
Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty…

Originální název:

Under Siege / Under Siege / Pičge en haute mer

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Andrew Davis
Hrají a postavy: Steven Seagal (Casey Ryback), Tommy Lee Jones (William Stranix), Gary Busey (Krill), Erika Eleniaková (Jordan Tateová), Colm Meaney (Doumer), Patrick O'Neal (kapitán Adams)
Scénář: J.F. Lawton
Země: Francie, USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська