Podporovaná zařízení pro sledování televize online přes Lepší.TV

Lepší.TV můžete sledovat, včetně všech jejich funkcí
(až 30 dní time shift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videorachív, ...),
s jakýmkoliv internetovým připojením na níže vypsaných zařízeních:

Lepší.TV SET-TOP BOX

Lepší.TV SET-TOP BOX Lepší.TV je možné sledovat přes Lepší.TV BOX, který připojíte k internetu (pomoci kabelu nebo wifi) a do televize. Zprovoznění je velmi snadné, zvládne ho opravdu každý! Na tomto zařízení můžete kromě sledování televize v HD rozlišení také surfovat po internetu, poslouchat tisíce radiostanic, přehrávat hudbu, prohlížet fotky, sledovat YouTube nebo si do nej doinstalovat další aplikace z Google Play. Lepší.TV BOX se pohodlně ovládá dodaným dálkovým ovládačem nebo Vaší myší a klávesnicí, kterou si do Lepší.TV BOXu můžete připojit.

Smart TV (chytrá televize)

Sony a Philips

Smart TV (chytrá televize) Do televizorů značek Sony a Philips, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Samsung

Smart TV (chytrá televize) Do chytré televize, která je připojená k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z obchodu Samsung a sledovat pořady také v HD rozlišení. Postup je velmi jednoduchý. Stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači spusťte na televizi Smart Hub. Poté šipkami zvolte sekci Apps, kde vyhledejte aplikaci Lepší.TV, kterou stáhněte a nainstalujte.

LG, HISENSE, SHARP

Smart TV (chytrá televize) Do chytré televize značky LG, HISENSE, SHARP aplikaci připravujeme.

Počítač, notebook a tablet

Počítač, notebook a tablet Lepší.TV funguje v počítačích, noteboocích a v tabletech všech operačních systémů (Windows, iOS, Linux a Android). Stačí si spustit internetový prohlížeč (například Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Edge nebo Safari) najet na web Lepší.TV a kliknout na Online TV.
Do tabletu se systémem Android si můžete také nainstalovat aplikaci Lepší.TV z Google Play.
Do tabletu Apple iPad si můžete také nainstalovat aplikaci Lepší.TV z App Store.
Pokud chcete sledovat ve Vašem počítači s Windows stanice v HD nainstalujte si aplikaci.

Mobilní telefon

Mobilní telefon Pro mobilní telefony se systémem Android si nainstalujte aplikaci Lepší.TV z Google Play. Ve většině mobilních zařízení funguji programy v HD rozlišení, nutná je podpora H 265.
Pro telefony Apple iPhone si stáhněte aplikaci Lepší.TV z App Store.

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield Pokud vlastníte toto zařízení, můžete si do něj nainstalovat aplikaci Lepší.TV z Google Play Storu a užít si programy v HD rozlišení.