Podporovaná zařízení pro sledování televize online přes Lepší.TV

Lepší.TV můžete sledovat, včetně všech jejich funkcí
(až 30 dní time shift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videorachív, ...),
s jakýmkoliv internetovým připojením na níže vypsaných zařízeních:

Lepší.TV SET-TOP BOX

Lepší.TV SET-TOP BOX Lepší.TV je možné sledovat přes Lepší.TV BOX, který připojíte k internetu (pomoci kabelu nebo wifi) a do televize. Zprovoznění je velmi snadné, zvládne ho opravdu každý! Na tomto zařízení můžete kromě sledování televize v HD rozlišení také surfovat po internetu, poslouchat tisíce radiostanic, přehrávat hudbu, prohlížet fotky, sledovat YouTube nebo si do nej doinstalovat další aplikace z Google Play. Lepší.TV BOX se pohodlně ovládá dodaným dálkovým ovládačem nebo Vaší myší a klávesnicí, kterou si do Lepší.TV BOXu můžete připojit.

Počítač, notebook a tablet

Počítač, notebook a tablet Lepší.TV funguje v počítačích, noteboocích a v tabletech všech operačních systémů (Windows, iOS, Linux a Android). Stačí si spustit internetový prohlížeč (například Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Edge nebo Safari) najet na web Lepší.TV a kliknout na Online TV.
Do tabletu se systémem Android si můžete také nainstalovat aplikaci Lepší.TV z Google Play.
Do tabletu Apple iPad si můžete také nainstalovat aplikaci Lepší.TV z App Store.
Pokud chcete sledovat ve Vašem počítači s Windows stanice v HD nainstalujte si aplikaci.

Mobilní telefon

Mobilní telefon Pro mobilní telefony se systémem Android si nainstalujte aplikaci Lepší.TV z Google Play. Ve většině mobilních zařízení funguji programy v HD rozlišení, nutná je podpora H 265.
Pro telefony Apple iPhone si stáhněte aplikaci Lepší.TV z App Store.

Smart TV (chytrá televize)

Sony

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Sony Do televizorů značek Sony, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Philips

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Philips Do televizorů značek Philips, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Samsung

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung Do chytrých televizorů značek Samsung, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z obchodu Samsung a sledovat pořady také v HD rozlišení. Postup je velmi jednoduchý. Stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači spusťte na televizi Smart Hub. Poté šipkami zvolte sekci Apps, kde vyhledejte aplikaci Lepší.TV, kterou stáhněte a nainstalujte.

LG

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG Do chytrých televizorů značek LG, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV přímo ve Vaší televizi z obchodu s aplikacemi (LG Content Store). V aplikaci můžete sledovat i 32 kanálů v HD rozlišení. Aplikace je dostupná pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.

Xiaomi

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Xiaomi Do televizorů značek Xiaomi, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Bang & Olufsen

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Bang & Olufsen Do televizorů značek Bang & Olufsen, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Thomson

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Thomson Do televizorů značek Thomson, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

TCL

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TCL Do televizorů značek TCL, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Vivax

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vivax Do televizorů značek Vivax, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

SHARP

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP Pro chytré televize značek SHARP aplikaci připravujeme. Podporované budou televizory připojené k internetu a fungující na systému Android TV.

HISENSE

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE Pro chytré televize značek HISENSE aplikaci připravujeme.

Hyundai

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai Pro chytré televize značek Hyundai aplikaci připravujeme.

GoGen

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen Pro chytré televize značek GoGen aplikaci připravujeme.

ACL

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV ACL Pro chytré televize značky ACL aplikaci připravujeme.

Panasonic VIERA

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Panasonic VIERA Pro chytré televize značky Panasonic VIERA aplikaci připravujeme.

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield Pokud vlastníte toto zařízení, můžete si do něj nainstalovat aplikaci Lepší.TV z Google Play Storu a užít si programy v HD rozlišení.

Google Chromecast

Google Chromecast Do multimediálního zařízení Google Chromecast pro vás připravujeme aplikaci Lepší.TV.