Film Matrix Revolutions

Sledovat film
Matrix Revolutions
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Svět lidí se potácí na pokraji zkázy, ale stále ještě zbývá poslední naděje ...
V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo společně s Trinity a Morpheem do finálové bitvy proti počítačovým vládcům univerza. Zion je v podstatě dobytou baštou lidského odporu, vzbouřenci přicházejí o jednu loď za druhou a zrada číhá i v jejich řadách. Neo má navíc problém se svojí jedinečností. Není to však jenom manipulace? A jak rozlišit lidskost od pouhé iluze? Začíná akčnější a napínavější příběh, než oba dva předešlé ...

Žánr: Thriller, Akční, Science Fiction
Režie: Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrají a postavy: Mary Aliceová (Věštkyně), Tanveer K. Atwal (Sati), Helmut Bakaitis (Architect), Daniel Bernhardt (Agent Johnson), Kate Beahanová (šatnářka), Francine Bell (Councillor Grace)
Scénář: Andy Wachowski, Larry Wachowski
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko