Sledovat film Matrix Revolutions online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Matrix Revolutions
  Trailer k filmu Matrix Revolutions   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Science Fiction, Thriller
Režie:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrají a postavy:
Mary Aliceová (Věštkyně), Tanveer K. Atwal (Sati), Helmut Bakaitis (Architect), Daniel Bernhardt (Agent Johnson), Kate Beahanová (šatnářka), Francine Bell (Councillor Grace)
Scénář:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Svět lidí se potácí na pokraji zkázy, ale stále ještě zbývá poslední naděje ...

V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo společně s Trinity a Morpheem do finálové bitvy proti počítačovým vládcům univerza. Zion je v podstatě dobytou baštou lidského odporu, vzbouřenci přicházejí o jednu loď za druhou a zrada číhá i v jejich řadách. Neo má navíc problém se svojí jedinečností. Není to však jenom manipulace? A jak rozlišit lidskost od pouhé iluze? Začíná akčnější a napínavější příběh, než oba dva předešlé ...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko