Sledovat film Milionový závod online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Milionový závod
  Trailer k filmu Milionový závod   Sledovat 1485 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Jerry Zucker
Hrají a postavy:
Breckin Meyer (Nick Schaffer), Jenica Bergereová, Lanei Chapmanová (Merrill Jenningsová), Cuba Gooding Jr., Carrie Diamondová (Barmanka kasina), Douglas Haase (Muž v baru)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2001
Popis:
Šest týmů, dva miliony dolarů. Pravidla? Žádná nejsou!

Právník Nick, nešťastný rozhodčí Owen, mladí podvodníci Duane a Blaine, rozhádaná židovská rodina a ukecaný Ital, nemají nic společného, jen se ve stejnou dobu ocitli v Las Vegas a zcela náhodou získali pozvánku na soukromou recepci, kde jim bohatý a výstřední majitel hotelu nabídne účast v neobvyklém závodě. Musí se jakýkoli způsobem dopravit do Nového Mexika a ten, kdo bude první, si může ze schránky na nádraží vyzvednout dvoumilionovou výhru. I když jim takový závod připadá ponižující, pod různými záminkami se vydají na cestu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski