Sledovat film Milionový závod online

Přehrajte si film Milionový závod online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Milionový závod
  Trailer k filmu Milionový závod   Sledovat Milionový závod online
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Jerry Zucker
Hrají a postavy:
Breckin Meyer (Nick Schaffer), Jenica Bergereová, Lanei Chapmanová (Merrill Jenningsová), Cuba Gooding Jr., Carrie Diamondová (Barmanka kasina), Douglas Haase (Muž v baru)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2001
Popis:
Šest týmů, dva miliony dolarů. Pravidla? Žádná nejsou!

Právník Nick, nešťastný rozhodčí Owen, mladí podvodníci Duane a Blaine, rozhádaná židovská rodina a ukecaný Ital, nemají nic společného, jen se ve stejnou dobu ocitli v Las Vegas a zcela náhodou získali pozvánku na soukromou recepci, kde jim bohatý a výstřední majitel hotelu nabídne účast v neobvyklém závodě. Musí se jakýkoli způsobem dopravit do Nového Mexika a ten, kdo bude první, si může ze schránky na nádraží vyzvednout dvoumilionovou výhru. I když jim takový závod připadá ponižující, pod různými záminkami se vydají na cestu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski