Sledovat film
U mě dobrý
online

Film U mě dobrý
  Trailer k filmu U mě dobrý Trailer
Přehrajte si film U mě dobrý HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 356 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo dokáže převézt bandu podivných skořápkářů? Jedině banda ještě podivnějších přátel! Česká komedie odehrávající se v době, kdy bylo možné vše.
Komedie na motivy povídek Petra Šabacha se odehrává v prostředí pražské zahrádkářské kolonie na Libeňském ostrově, v přilehlém přístavišti a na velkém bleším trhu v areálu někdejší Kolbenky. Jsou 90.léta, čas nového života. Šest přátel, šest zahrádkářů a rybářů, se schází v malebné přístavní hospodě u desetníkového mariáše. Letní idylka však končí ve chvíli, kdy se jeden z nich stane obětí skořápkářů, kteří ho oberou o všechny peníze. Jeho kamarádi vymyslí velkolepý podraz a v tržnici, kde se to jen hemží lehkými děvami, pašeráky, zloději, podvodníky i úplatnými policajty, získají zpět kamarádovy prohrané úspory a prokážou přitom odvahu, mazanost i sílu přátelství.

Žánr: Komedie
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Jiří Schmitzer (plavčík Tonda), Bolek Polívka (Mrklas), Lenka Vlasáková (Andula), Miroslav Vladyka (Kaja), Josef Somr (Balun), Vladimír Javorský (Pepe)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 28.11.2022 09:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська