Sledovat film
Holka na zabití
online

Film Holka na zabití
  Trailer k filmu Holka na zabití Trailer
Přehrajte si film Holka na zabití HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 387 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Detektivní komedie o příliš zvědavé dívce, která chtěla vypátrat pravdu o své zmizelé kamarádce.
Do horského hotelu přichází mladičká a velmi zvědavá dívka Anna, která hledá svoji kamarádku. Obě se znají z dětského domova a ona jí prý dluží nějaké peníze. Zaměstnanci Anně sdělí, že její přítelkyně už před časem zmizela, nejspíš prý odešla "za lepším". Anně se to ale moc nezdá - má u sebe od kamarádky pohled, ze kterého vyplývá, že myslela na všechno jiné než na odchod. Anna právě opět nemá kam jít, životem se už nějaký čas od opuštění dětského domova protlouká všelijak, a tak přijme místo v hotelové kuchyni jako brigádnice. Přitom začíná pátrat po zmizelé kamarádce. Její všetečné dotazy brzy přinesou výsledek - Annu se pokusí někdo zabít...

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Juraj Herz
Hrají a postavy: Dagmar Havlová (Anna), Ilja Prachař (Sláma), Vít Olmer (Provozní), Josef Abrhám (Rendl), Karel Augusta (Murasko), Václav Lohniský (Otík)
Scénář: Josef Šilhavý
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 29.9.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko