Sledovat film Mlčení jehňátek online

Přehrajte si film Mlčení jehňátek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, krimi, thriller Mlčení jehňátek na !
  Trailer k filmu Mlčení jehňátek   Sledovat Mlčení jehňátek online
Žánr:
drama, horor, krimi, thriller
Režie:
Jonathan Demme
Hrají a postavy:
Jodie Fosterová (Clarice Starlingová), Lawrence A. Bonney (FBI instruktor), Kasi Lemmonsová (Ardelia Mappová), Lawrence T. Wrentz (agent Burroughs), Scott Glenn (Jack Crawford), Anthony Heald (doktor Frederick Chilton)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Americký filmový thriller o pátrání po bestiálním vrahovi, který své oběti stahuje z kůže.

Clarice Starlingová, nadaná studentka na akademii FBI je přidělena agentovi Crawfordovi, vyšetřujícímu případ masového vraha Buffalo Billa, který své oběti stahuje z kůže. Clarice navštíví v baltimorské vězeňské nemocnici bývalého vynikajícího psychiatra Hannibala Lectera, odsouzeného na doživotí za sérii brutálních vražd a kanibalismus. Odsouzený psychiatr Clarice zároveň děsí a fascinuje. Jedna jeho záhadná poznámka studentku dovede k uříznuté hlavě jedné z Buffalo Billových obětí. Když je masovým vrahem unesena dcera senátorky Martinové, nabídne Clarice Lecterovi přijatelnější vězeňské podmínky výměnou za informaci, vedoucí k dopadení Buffalo Billa...
Hodnocení:
86 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski