Sledovat film Útok na Bílý dům online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Útok na Bílý dům
  Trailer k filmu Útok na Bílý dům   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Roland Emmerich
Hrají a postavy:
Channing Tatum (Cale), Jamie Foxx (prezident Sawyer), Maggie Gyllenhaalová (Finnerty), Jason Clarke (Stenz), Richard Jenkins (Raphelson), Joey Kingová (Emily)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Režisér slavných akčních velkofilmů Roland Emmerich nás tentokrát zavede do Bílého domu. Mezi turisty podnikající prohlídku sídla amerického prezidenta je i washingtonský policista John Cale s dcerou. Dramatické okolnosti ho přinutí skočit rovnýma nohama do akce, aby zachránil nejen své dítě ale i prezidenta a postavil se přesile těžce vyzbrojené skupiny polovojenských útočníků.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski