Film
Útok na bílý dům

Film Útok na bílý dům
  Trailer  k filmu Útok na bílý dům
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Režisér slavných akčních velkofilmů Roland Emmerich nás tentokrát zavede do Bílého domu. Mezi turisty podnikající prohlídku sídla amerického prezidenta je i washingtonský policista John Cale s dcerou. Dramatické okolnosti ho přinutí skočit rovnýma nohama do akce, aby zachránil nejen své dítě ale i prezidenta a postavil se přesile těžce vyzbrojené skupiny polovojenských útočníků.

Originální název:

White House Down

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Roland Emmerich
Hrají a postavy: Channing Tatum (Cale), Jamie Foxx (prezident Sawyer), Maggie Gyllenhaalová (Finnerty), Jason Clarke (Stenz), Richard Jenkins (Raphelson), Joey Kingová (Emily)
Scénář: James Vanderbilt
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: HBO3
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina