Sledovat film Růžový panter online

Přehrajte si film Růžový panter online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Růžový panter
  Trailer k filmu Růžový panter   Sledovat Růžový panter online
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Krimi, Rodinný, Romantický
Režie:
Blake Edwards
Hrají a postavy:
David Niven (Sir Charles Lytton), Peter Sellers (Insp. Jacques Clouseau), Robert Wagner (George Lytton), Capucineová (Simone Clouseau), Brenda De Banzieová (Angela Dunning), Colin Gordon (Tucker)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1963
Popis:
Jeden z nejslavnějších diamantů světa ohrožen! Zachránit jej může jen jediný muž: inspektor Jacques Clouseau.

Inspektor Jacques Clouseau má jediný cíl: dopadnout Fantoma, mezinárodního zločince světového formátu. Dlouho mu už uniká, tentokrát však, a tím je si Clouseau jist, jsou jeho dny sečteny. Stane se mu osudným Růžový panter, jeden z nejslavnějších diamantů světa, který kdysi věnoval indický maharadža své mladičké dcerce, princezně Dale. Fantom jistě neodolá výzvě zmocnit se tohoto klenotu - a Clouseau jej přistihne při činu. Velké činy si samozřejmě zaslouží velké jeviště. A dějištěm tohoto slavného skutku se stane prostředí více než důstojné: Cortina d´Ampezzo, lyžařské středisko společenské smetánky, která se sem každoročně sjíždí z celého světa...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski