Sledovat film Nesmiřitelní online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nesmiřitelní
  Trailer k filmu Nesmiřitelní   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Western
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (William Munny), Gene Hackman (Malý Bill Daggett), Morgan Freeman (Ned Logan), Richard Harris (angličan Bob), Jaimz Woolvett, Saul Rubinek (W.W. Beauchamp)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Vdovec s dětmi potřebuje peníze a tak se z něho stává lovec lidí. Vydává se po stopách zločinců, kteří znetvořili prostitutku.

Nesmiřitelní jsou moderní klasika, která "je souhrnem všeho, co si myslím o westernu," řekl listu Los Angeles Times režisér a herec Clint Eastwood. Film, který podle výběru Amerického filmového institutu patří mezi 100 nejlepších amerických filmů, se ke svému desátému výročí dočkal oslnivého digitálního přepisu a vyráží na novou cestu k divákovi ověnčen čtyřmi Oscary za rok 1992, včetně ceny za nejlepší film, režii, mužský výkon ve vedlejší roli a střih. Eastman a Morgan Freeman tu hrají zestárlé pistolníky, kteří se ještě naposledy chopí zbraní, aby si vysloužili vypsanou odměnu, Richard Harris ztělesňuje postavu nešťastného nájemného zabijáka a Hackman je mužem zákona, disponujícím skrytým šarmem... a mrazivou brutalitou.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski