Sledovat film
Kurýr: Restart
online

Film Kurýr: Restart
  Trailer k filmu Kurýr: Restart Trailer
Přehrajte si film Kurýr: Restart HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Bývalý žoldák pro zvláštní vojenské operace, Frank Martin, nyní žije méně nebezpečným životem. Tedy alespoň si to myslí. Pracuje jako kurýr nejrůznějších zásilek pro poněkud pochybné zákazníky. Tato práce vyžaduje ledově chladnou hlavu, excelentní řidičské schopnosti a občas také precizní schopnosti zabijáka. Když Franka navštíví na jihu Francie jeho otec, plánují společný, odpočinkový víkend. Ten se však rychle mění v katastrofu. Rafinovaná a okouzlující Anna a její tři svůdné společnice Franka najmou, aby jim pomohl zorganizovat bankovní loupež století. Odmítnutí takové nabídky bohužel není na programu víkendu. Frank musí využít veškeré své dovednosti, ale hlavně zkušenosti s rychlou jízdou, aby se pokusil v loupeži předběhnout šéfa neblaze proslulého ruského gangu. Netuší, že je vtažen do nebezpečné hry ďábelských žen, které prahnou po pomstě.

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Hrají a postavy: Ed Skrein (Frank Martin), Ray Stevenson (Frank Senior), Loan Chabanol (Anna), Gabriella Wright (Gina), Tatiana Pajkovic (Maria), Wenxia Yu (Qiao)
Země: Francie, Čína
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 44 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 18.5.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська