Novinky

23.7.2021

Do víru esportu se stanicí Chuck TV

Do Lepší.TV dorazil fenomén esportu. Těšte se na zápasy úspěšných hráčů a zajímavosti z herního prostředí a světa technologií.

 

2.7.2021

Šláger Premium nově ve Vaší Lepší.TV

Šláger Premium Vám dopřeje širokou hudební nabídku. Očekávejte hudební hity od domácích interpretů, ale i od zahraničních. Nemine Vás ani oblíbená americká country muzika.

1.7.2021

Šlágr TV se mění na Šláger Muzika

Šláger Muzika nahradila Šlágr TV. Jde pouze o změnu log a názvu stanice, nikoliv jeho obsahu. Nadále si budete moci užívat krásné melodické a dechové písně tak, jak jste zvyklí.

5.6.2021

Chcete vědět, co se stalo? Jste zvědaví? Sledujte CS History!

Naše nová stanice vysílá převážně dokumentární pořady a dokumenty různých žánrů. Například z vojenské tématiky, letectva, námořnictva, vesmíru atd. Věříme, že se dozvíte spoustu zajímavých informací a stanice vás bude bavit!

 

4.6.2021

CS Film a CS Horror je zpět v Lepší.TV

Od prvního červnového víkendu můžete opět sledovat staré filmy na stanici CS Film v Lepší.TV. Jsme rádi i za vás, že jsme obě stanice vrátili zpět... A nejen to!

28.5.2021

Óčko a Óčko Star konečně v HD!

Obě hudební stanice jsou od dnešního data vysílány v HD kvalitě! To se vám to bude ale koukat :-)

4.5.2021

Přivítejte Filmbox EXTRA!

Některé z vás možná mrzí, že jsme z naší programové nabídky stáhli stanice CS Film a CS Horror. Nebuďte smutní! Máme pro vás náhradu v podobě zbrusu nové filmové stanice Filmbox Extra! Ta je určená pro všechny náročné filmové diváky. Věřte, že kdykoliv se posadíte před obrazovku a spustíte Filmbox Extra,  budete se cítit jako v kinosále. Užijete si exkluzivní TV premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD. Uvidíte filmy jako: Který je ten pravý?; Písečný muž; seriál Soumrak templářů; Poslední legie; Poslední závod; Revenant Zmrtvýchvstání a další skvělý obsah.

1.5.2021

CS Film a CS Horror opustilo Lepší.TV

Stanice CS Film a CS Horror byly vyřazeny z nabídky. Avšak brzy pro vás představíme novou prémiovou filmovou stanici, na kterou se již teď můžete těšit. 

28.4.2021

Automatické přehrávání stanice a dílů!

Automatické přehrávání stanice - Pokud si v EPG (televizním průvodci) s názvem Televize v nastavení zapnete možnost „Automatické přehrávání", tak po skončení pořadu se vám bude přehrávat následující pořad, který je na stanici vysílán.

Automatické přehrávání dílů - Pokud si v archívu Lepší.TV u nějakého vícedílného seriálu či pořadu v nastavení zaškrtnete možnost „Automatické přehrávání dílů", další díly se vám spustí automaticky a nemusíte každý spouštět ručně. Vám i dětem se tak bude přehrávat např. Tlapková patrola nepřerušeně díl po dílu. Tuto funkci zapnete vždy v nastavení při přehrávání. Na Smart TV či Boxu se do nastavení dostanete po zmáčknutí 0 na dálkovém ovladači. V ostatních případech klikněte na ozubené kolečko.

Ve zkratce: Pusťte si pořad/Nastavení/Zaškrtnout Automatické přehrávání/Zavřít

27.4.2021

Dvojklikem na Fullscreen

Na počítači se na celou obrazovku dostanete i dvojklikem. To znamená, že po dvojitém kliknutí počítačovou myší na obrázek se pořad zobrazí v režimu celé obrazovky. Je to taková malá drobnost, ale věříme, že pro Vás bude uživatelsky přívětivější. Navíc, když na počítači či notebooku chcete rychleji schovat vyskakovací lišty na obrazovce, stačí sjet myší doprava nebo doleva a hned se skryjí.

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko