Novinky

Další praktická vychytávka

23.5.2023

U pořadů nově přibylo datum, které říká, do kdy je daný pořad dostupný k přehrání. Jednoduše tak víte, jestli je třeba jej nahrát nebo se stihnete podívat dříve než z nabídky zmizí.

Nové regionální stanice ČT

3.4.2023

Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání a představuje stanice ČT 1 SVC a ČT 1 JZČ. Už nyní tak můžete s Lepší.TV sledovat vysílání také ze studia z Plzně a Českých Budějovic (ČT 1 JZČ) a Ústí nad Labem a Hradec Králové (ČT 1 SVC). ℹ️

Cestovatelé a dobrodruzi zbystřete!

3.4.2023

S novou stanici Arcadia totiž můžete cestovat na nejkrásnější a nejzajímavější místa na Zemi. Cestovní průvodci, městské portréty, přírodní filmy, světové kulturní památky UNESCO a dobrodružné dokumenty jako tip pro vaši další cestu, dovolenou nebo jen pro relaxaci. Stanice vysílá v původním znění a má české nebo slovenské titulky. ✈️

Stanice UP Network se mění na Spark TV a máte se na co těšit!

17.3.2023

Nový kanál se soustředí na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí, a rovněž zajímavé diskuse se zaměřením nejen na historii a přírodu, ale také na aktuální témata současnosti.

SKVELÉ TV je prostě skvělé

8.3.2023
Nová televizní stanice SKVELÉ TV, přináší nejrůznější aktivity, které jsou jednoduše SKVĚLÉ! 🤩 Těšit se můžete na kreativní práce, tradiční řemesla a umění. SKVELÉ TV je plné talentovaných lidí, kteří vám ukážou, jak se například dělá hrnčířství, modrotisk, sklářství, vyřezávání ze dřeva, umělecké kovářství, ale také foukání skla, dekorativní malování stěn, krocení koní, pečení a mnoho dalšího.
Stanice je součástí všech tří balíčků. V balíčku MAX můžete pořady navíc sledovat v rozlišení 4K. 👀

Zažijte u sebe doma kus divočiny

6.3.2023

Stanice Park TV nabízí příběhy zvířat v přímém přenosu. Hlavní hrdinové jsou zvířata ze záchranných stanic, parků a ZOO, ale i živé přírody, exotická i neexotická, středoevropská i světová. Součástí vysílání jsou zvukové i textové informace, kvízy a interaktivní prvky. Vysílání má denní režii, která zajistí přepínání kamer umístěných mezi zvířaty tak, aby divák viděl zajímavé detaily jako je krmení zvířat, čištění zvířat, jejich zábavu a mnoho dalšího.

Stanice plná inspirace

3.3.2023

Oblíbená lifestylová stanice Spektrum Home je nově dostupná ve všech Lepší.TV balíčcích. Kanál je pro všechny diváky zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama. Programovou náplň tvoří pořady a dokumenty vlastní i převzaté zahraniční produkce o bytových dekoracích, přestavbách, kutilství, budování zahrad, architektuře, designu a domácích pracích.

Sledování v miniatuře

10.1.2023
Při sledování svých oblíbených pořadů už nemusíte být uvěznění v aplikaci Lepší.TV!👍 V internetových prohlížečích Chrome, Edge, Opera, Safari a také v aplikaci Lepší.TV na Apple zařízeních, nyní můžete využít funkci „sledování v miniatuře“. Ta umožňuje, jak už název napovídá, sledování v malé obrazovce, kterou můžete libovolně přemisťovat, a navíc upravovat dle potřeby i její velikost. Na svém počítači nebo Apple zařízení tak můžete surfovat na internetu, číst novinky nebo vyřizovat maily a stále pohodlně sledovat své televizní hrdiny.
A máme ještě jeden super tip! Díváte se třeba na zprávy, ale rádi byste si vybrali večerní film? Využijte sledování v miniatuře, poslouchejte novinky ze světa, ale přitom v Lepší.TV vybírejte ten pravý kino trhák. 🤩
Na zapracování funkce v prohlížeči Firefox a na operačním systému Android intenzivně pracujeme. ✨

Živé sportovní přenosy na dosah 3 kliknutí

13.12.2022

Živé sportovní přenosy a ani ty, které budou v blízké době vysílané nemusíte už zdlouhavě hledat. V sekci "Nej z TV" stačí zvolit kategorii "Sport" a hned na prvním řádku se na Vás těší živé sportovní výkony, které máte okamžitě k dispozici. Zkrátka 3x kliknete a své oblíbené sportovce vidíte ihned v akci.

Celé prostředí služby i webových stránek nyní také v ukrajinštině

13.12.2022
Chce tak umožnit ukrajinsky mluvícím lidem snadnější přístup k televizi přes internet. 🖥 Služba navíc nabízí v rámci své nabídky také stanice ukrajinské, které přináší pořady v ukrajinském jazyce, ale také živé dění na Ukrajině i ve světě nebo stanici určenou pro nejmladší publikum. 👧👦 V kombinaci s ostatními stanicemi, které mohou pomoci ve zdokonalování českého jazyka, se tak Lepší.TV stává pro ukrajinsky mluvící lidi nejen formou zábavy, ale také učení a pohody.💥
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська