Novinky

17.3.2022

Nová ukrajinská zpravodajská stanice UA TV

Abychom Vám zajistili co největší přísun informací, zařadili jsme do programové nabídky ukrajinskou zpravodajskou stanici UA TV.

9.3.2022

Objevte ty nejlepší filmy a seriály na jednom místě!

Včera se spustilo nové HBO MAX, které naleznete v našem HBO balíčku! Návod ke spuštění HBO MAX naleznete pod tímto odkazem.

8.3.2022

Kinohit Deníček moderního fotra u nás ve videotéce!

Oslavte s námi Mezinárodní den žen skvělým filmem!😍Připravili jsme si pro Vás dnes dárek - kinohit Deníček moderního fotra!
Zasmějte se s rodinou u Lepší.TV! ❤️😁
 
2.3.2022

Nová funkce: Až 3 kroky v 1

Díky naší nové funkci můžete ušetřit čas. Pokud se budete chtít například při přehrávání pořadu vrátit zpět na domovskou obrazovku, postačí na ovladači přidržet tlačítko zpět. 

10.2.2022

Jednodušší ovládání na telefonu

Novinkou jsou další možnosti přetáčení obrazovky. Dvojitý poklik pro změnu zobrazení z výšky na šířku a naopak, od nás již znáte. Novou možností je nyní potažení prstem nahoru při přehrávání na výšku a potažení prstem zleva doprava při přehrávání na šířku. Budete si tak moci vybrat, který způsob vám více vyhovuje.

20.1.2022

To nejlepší na jednom místě.

12.1.2022

Jednodušší ovládání na telefonu - Potažení dolů pro krok zpět

Od teď již nebudete muset pro krok zpátky hledat šipku zpět. Postačí na telefonu nebo tabletu potáhnout na obrazovce směrem a dolů a vrátíte se na předchozí stránku.

 

5.1.2022

Přehlednější TV program

Novinkou, kterou jistě oceníte, je vizuální sjednocení zobrazení krátkých pořadů, které se vysílají za sebou. Jelikož jsou některé pořady dlouhé pouze pár minut, bylo složité je v EPG přečíst. Proto jsme tyto pořady vizuálně sloučili. 

16.12.2021

Nový vzhled EPG

Máme pro vás novinku, se kterou se s vámi chceme podělit. Chceme své služby neustále zlepšovat, a proto jsme nějakou dobu jsme pracovali na tom, aby naše aplikace a stránky byly přehlednější. A je to tady. Máme nový vzhled EPG, který si určitě oblíbíte.

 

3.12.2021

Stanice Boomerang nově v češtině a HD kvalitě

Máme pro vás a vaše děti skvělou zprávu. Nyní budete moct sledovat Toma a Jerryho, kocoura Garfielda a všechny ostatní pořady na stanici Boomerang v češtině a také v HD kvalitě. Chceme, aby váš zážitek ze sledování Lepší.TV byl co největší. 

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko