Sledovat film Kingsman: Zlatý kruh online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kingsman: Zlatý kruh
  Trailer k filmu Kingsman: Zlatý kruh   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Matthew Vaughn
Hrají a postavy:
Taron Egerton (Gary 'Eggsy' Unwin), Channing Tatum (Agent Tequila), Halle Berryová (Ginger), Pedro Pascal (Agent Whiskey), Julianne Mooreová (Poppy), Jeff Bridges (Agent Champagne)
Scénář:
Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar, Dave Gibbons
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Když je centrála Kingsmanů zničena a celý svět se stává rukojmím, přeživší agenti se spojí se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko