Sledovat film Inkoustové srdce online

Přehrajte si film Inkoustové srdce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, rodinnďż˝, dobrodružný Inkoustové srdce na Nova!
  Trailer k filmu Inkoustové srdce   Sledovat Inkoustové srdce online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, rodinnďż˝, dobrodružný
Režie:
Iain Softley
Hrají a postavy:
Brendan Fraser (výmluvný Mo Folchart), Sienna Guilloryová (Resa), Eliza Bennettová (Meggie Folchartová), Richard Strange (majitel antikvariátu), Paul Bettany (Dustfinger), Leeroy Bailey (Black Jacket)
Země:
Německo, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Když Mo Folchart čte příběh, postavy přímo vystupují ze stránek. Doslova. A to je problém. Mo musí využít svých zvláštních schopností, aby vetřelce nějak vrátil zpátky do jejich světa... a zachránil ten náš. Což se ovšem snadněji řekne, než udělá. Mo a jeho dcera Meggie se s pomocí skutečných i fiktivních přátel vydávají na vzrušující výpravu, během níž budou čelit ďábelským zloduchům, fantastickým potvorám a všudypřítomnému nebezpečí.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski