Sledovat film
Asterix a Olympijské hry
online

Film Asterix a Olympijské hry
  Trailer  k filmu Asterix a Olympijské hry
Přehrajte si film Asterix a Olympijské hry online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 312 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jednoho dne při lovu kňourů přijdou Asterix a Obelix náhodou na římské cvičiště, kde se připravuje římský atlet Gluteus Maximus (česky znamená sval na zadku) na Olympijské hry. Díky kouzelnému nápoji ho porazí ve všech disciplínách a zničí mu tak veškerou sebedůvěru. Po návratu do vesnice se rozhodnou, že vyhrát olympiádu by nemusel být zrovna špatný nápad a tak se vydají do Říma, kde je přes překvapení Řeků a vztek Římanů zapíší jako atlety. A pak se naši přátelé dozvědí, že kouzelný nápoj je na hrách zakázaný...

Originální název:

Asterix at the Olympic Games

Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Obélix), Clovis Cornillac (Astérix), Benoît Poelvoorde (Brutus), Alain Delon (Jules Cesar), Vanessa Hessler (princezna Irina), Franck Dubosc (Assurancetourix)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 2.12.2023 17:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina