Sledovat film Asterix a Olympijské hry online

Přehrajte si film Asterix a Olympijské hry online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1522 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Asterix a Olympijské hry
  Trailer k filmu Asterix a Olympijské hry   Sledovat Asterix a Olympijské hry online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Frédéric Forestier, Thomas Langmann
Hrají a postavy:
Gérard Depardieu (Obélix), Clovis Cornillac (Astérix), Benoît Poelvoorde (Brutus), Alain Delon (Jules Cesar), Vanessa Hessler (princezna Irina), Franck Dubosc (Assurancetourix)
Země:
Francie, Německo, Španělsko, Itálie, Belgie
Rok výroby:
2008
Popis:
Jednoho dne při lovu kňourů přijdou Asterix a Obelix náhodou na římské cvičiště, kde se připravuje římský atlet Gluteus Maximus (česky znamená sval na zadku) na Olympijské hry. Díky kouzelnému nápoji ho porazí ve všech disciplínách a zničí mu tak veškerou sebedůvěru. Po návratu do vesnice se rozhodnou, že vyhrát olympiádu by nemusel být zrovna špatný nápad a tak se vydají do Říma, kde je přes překvapení Řeků a vztek Římanů zapíší jako atlety. A pak se naši přátelé dozvědí, že kouzelný nápoj je na hrách zakázaný...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski