Sledovat film
Odstřelovač
online

Film Odstřelovač
  Trailer k filmu Odstřelovač Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Včerejšek byl o cti. Dnešek je o spravedlnosti.
Bývalý špičkový armádní průzkumník a odstřelovač Bob Lee Swagger pověsil kariéru na hřebík poté, co se stal obětí jednoho obzvlášť nepěkného podrazu organizovaného vyššími místy. Přesto ho na jeho samotě vysoko v horách překvapí penziónovaný plukovník Johnson, který ho požádá o pomoc. Ve hře je život amerického prezidenta a údajně jen Bobovy mimořádné schopnosti a jeho přesná muška můžou tuto hrozbu eliminovat. S velkou nechutí se do akce zapojí a příliš pozdě zjistí, že se stal obětí podrazu číslo dvě. Z hrdiny, na němž závisel osud celého národa, se tak rázem stává "hlavní postava" novinových titulků, v nichž je označován za osamělého zabijáka, který se pokusil zastřelit hlavu státu. V zoufalém závodu s časem má Bob jedinou naději - zjistit, kdo a proč ho do tohoto komplotu zatáhl. Moc šancí nemá, protože proti němu stojí celá země a na své straně má jen nezkušeného agenta FBI a dívku, s níž právě začal chodit.

Režie: Antoine Fuqua
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Bob Lee Swagger), Michael Pena (Nick Memphis), Danny Glover (plukovník Isaac Johnson), Kate Maraová (Sarah Fennová), Elias Koteas (Jack Payne), Rhona Mitraová (Alourdes Galindoová)
Scénář: Jonathan Lemkin
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 29.5.2022 22:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko