Sledovat film
Bahno z Mississippi
online

Film Bahno z Mississippi
  Trailer k filmu Bahno z Mississippi Trailer
Přehrajte si film Bahno z Mississippi online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Film odkrývá dobrodružství dvou chlapců - Ellise a jeho kamaráda Neckbona. Ti se potkávají s mužem, který si říká Mud a schovává se na břehu v zátoce řeky Mississippi. Mud jim vypráví neuvěřitelné věci, například, že v Texasu zabil člověka a pomstychtiví lovci odměn teď na něj líčí past. Plánuje, že se setká s láskou svého života Juniper, která na něj čeká ve městě, a společně s ní uprchne. I když jsou oba chlapci k jeho plánu skeptičtí, příběh je zaujme a souhlasí, že mu pomohou. Netrvá dlouho a Mudovy vize se naplní. Do jejich městečka přichází nádherná dívka spolu s řadou lovců odměn v patách.

Originální název:

Mud

Žánr: Drama
Režie: Jeff Nichols
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Mud), Reese Witherspoonová (Juniper), Tye Sheridan (Ellis), Jacob Lofland (Neckbone), Sam Shepard (Tom Blankenship), Ray McKinnon (stařešina Čechů)
Scénář: Jeff Nichols
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська