Sledovat film Inferno online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Inferno
  Trailer k filmu Inferno   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční
Režie:
John G. Avildsen
Hrají a postavy:
Jean-Claude Van Damme (Eddie Lomax), Pat Morita (Jubal Early), Danny Trejo (Johnny), Gabrielle Fitzpatricková (Rhonda), Larry Drake (Ramsey Hogan), Vincent Schiavelli (Pan Singh)
Scénář:
Tom O'Rourke, Tom O'Rourke
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Přepadli ho, okradli a chtěli zabít. Eddie Lomax ale není z těch, kteří se vzdávají. Přežil a teď chce jediné - pomstu.

Eddie Lomax, který projíždí Nevadskou pouští, je přepaden krutými a nevypočitatelnými bratry Hoganovými. Ti ho o vše okradou a těžce zraněného ho zanechají na pospas osudu. Zpět do civilizace, do města Inferno, ho odveze záhadný Johny. Inferno je okupováno právě Hoganovým klanem, takže Eddie má šanci se pomstít za to, co mu provedli. Rozhodne se postavit za obyčejné lidi, kteří už mají dost násilí a utlačování Hogana.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko