Sledovat film Inferno online

Přehrajte si film Inferno HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online záhady, thriller, akční, dobrodružný, drama, krimi, fantasy Inferno na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Inferno   Sledovat Inferno online
Žánr:
záhady, thriller, akční, dobrodružný, drama, krimi, fantasy
Režie:
Ron Howard
Hrají a postavy:
Tom Hanks (profesor Robert Langdon), Felicity Jonesová (doktorka Sienna Brooksová), Ben Foster (Bertrand Zobrist), Omar Sy (Christoph Bruder), Irfan Khan (Harry Sims 'The Provost'), Sidse Babett Knudsenová (doktorka Elizabeth Sinskeyová)
Země:
USA, Japonsko, Turecko, Maďarsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Jeho nejtěžší úkol. Poslední naděje lidstva.

Ve snímku Inferno se známý symbololog pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou, doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski