Film
Martin a Venuše

Film Martin a Venuše
  Trailer  k filmu Martin a Venuše
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Martin a Venuše

Když hlídá táta.
Před 10 lety se výtvarnice Vendula seznámila s budoucím manželem Martinem. Mají rodinu, Vendula se stará o děti Martin o kariéru. Oba se starají co mohou, oba se cítí totálně nedoceněni partnerem. Komedie začíná, když Martin slíbí, že se měsíc bude starat o rodinu, to jest o 3 děti...ponaučení: musíme respektovat jeden druhého!

Žánr: Komedie, Romantický
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: CS Film

Recenze filmu Martin a Venuše:

Samozřejmě je to zase to samé dokola se stejnými neduhy těchto filmů o neschopném otci hlídajícím děti... Ale jsou tu i pěkná místa a nápady (dálniční známky), které z toho dělají shlédnutelný film. Tedy alespoň jednou, ve dvou, kdy x vašich dětí klidně spí vedle v pokoji.
60% master19
Film se mi celkově líbí, povedené herecké obsazení, krásná česká příroda a taková normální rodinka. Jen jsem se nestačila divit nad neposlušnými dcerami, ono to sice působí hezky, ale takhle bych to doma nikdy mít nechtěla. Maminka je trochu zvláštní rovněž, ale ten tatínek to drží :thumbsup: Člověk se u sledování pobaví, zasměje a je dokonce napnutý, jestli ten měsíc všichni přežijí. A nakonec světe div se, je tu happy end :-D
70% PTeen
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina