Sledovat film
Batman navždy
online

Film Batman navždy
  Trailer k filmu Batman navždy Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Třetí filmové dobrodružství jednoho z nejslavnějších comicsových bojovníků proti zločinu.
Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou.
I tentokrát se musí Batman utkat se dvěma nepřáteli: tentokrát jsou to padouši se jmény Dvě tváře a Hádankář. Dvě tváře byl původně právník Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje po zásahu Batmana postříkala kyselina, a tak stojí proti Batmanovi a ztrpčuje mu život. Hádankář (Edward Nygma) pracoval původně pro Bruce v jeho společnosti, ale je to spíš šílenec než vědec. Vymyslí 3D televizi, pomocí níž se může dostat lidem do jejich mozků a myšlenek. Tak zjistí, kdo je Batman. Při jedné z akcí padoucha Dvě tváře jsou zabiti akrobaté, přežije jen syn - Dick Grayson. Přes Batmanovo odmítnutí se sám postaví na stranu práva, aby pomstil své rodiče. Mezitím se Bruce seznámí s krásnou psycholožkou Chase Meridian a navážou spolu vztah. Brzy má dojít k rozhodujícímu boji...

Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Val Kilmer (Batman), Tommy Lee Jones (Harvey Dent), Jim Carrey (Edward Nygma), Nicole Kidmanová (Dr. Chase Meridianová), Chris O'Donnell (Robin), Michael Gough (Alfred Pennyworth)
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko