Film Godzilla

Sledovat film
Godzilla
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americká verze legendárního fantastického příběhu o střetnutí lidí s gigantickým netvorem pustošícím New York.
Jaderné zkoušky v Tichomoří přinesly své ovoce. Godzilla, zmutované monstrum gigantických rozměrů, se vynořila z hlubin oceánu, aby změnila New York a další světová velkoměsta v hromady sutin. Armáda Spojených států je bezmocná a záchrana lidstva nakonec spočine na bedrech mladého vědce Nicka Tatopoulose, který před vznikem podobného příšery dávno varoval a charismatického vyšetřovatele jménem Philippe Roaché. Času věru není nazbyt, protože Godzilla nejenže ničí co jí přijde pod tlapu, ale možná se chystá přivést na svět malá "godzillata". To se nesmí stát, protože potom by nastal konec lidské civilizace...

Žánr: Akční, Science Fiction, Thriller
Režie: Roland Emmerich
Hrají a postavy: Matthew Broderick (Dr. Niko Tatopoulos), Jean Reno (Philippe Roaché), Maria Pitillová (Audrey Timmonds), Hank Azaria (Victor Zvíře Palotti), Kevin Dunn (Plukovník Hicks), Michael Lerner (Major Ebert)
Scénář: Ted Elliott, Terry Rossio, Dean Devlin, Roland Emmerich
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko