Sledovat film Mladé víno online

Přehrajte si film Mladé víno online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Mladé víno na !
  Sledovat Mladé víno online
Žánr:
komedie
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Vladimír Menšík (Janák), Božidara Turzonovová (Janáková), Jiří Sovák (Semerád), Iva Janžurová (Růžena), Josef Abrhám (Petrus), Pavel Nový (Bartak)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Třetí posezení u vína v české filmové komedi.

Také ve třetím pokračování úspěšné filmové komedie o víně a vinařích z jihomoravské obce Pálavice se setkáme s většinou známých tváří, v čele se sympatickým Michalem Janákem, vinařem a zemědělcem tělem i duší. Novou důležitou postavou příběhu, kolem níž se vlastně všechno točí, je příbuzný svérázného Čestmíra Semeráda, mladý muž Jan Petrus, jenž začal pracovat coby nový brigádník v místní restauraci. Nikoho z místních by ani ve snu nenapadlo, že je také budoucím předsedou pálavického družstva, který se rozhodl před svým nástupem do funkce inkognito obhlédnout situaci. A ta není zrovna růžová. Zastupující předseda Zlámal myslí jen na svou kariéru a Michal Janák ve funkci místopředsedy sám na všechno nestačí. Častým zdrojem problémů je i nový počítač, který pro družstvo nechal koupit Zlámal, ale zatím si s ním nikdo neví pořádně rady. Nechybí samozřejmě ani mladá láska - Petrus se za poněkud nezvyklé situace seznámí se Zlámalovou nevlastní dcerou Lenkou, jež na něm může od prvního okamžiku oči nechat...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski