Sledovat film
Mladé víno
online

Film Mladé víno
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Třetí posezení u vína v české filmové komedi.
Také ve třetím pokračování úspěšné filmové komedie o víně a vinařích z jihomoravské obce Pálavice se setkáme s většinou známých tváří, v čele se sympatickým Michalem Janákem, vinařem a zemědělcem tělem i duší. Novou důležitou postavou příběhu, kolem níž se vlastně všechno točí, je příbuzný svérázného Čestmíra Semeráda, mladý muž Jan Petrus, jenž začal pracovat coby nový brigádník v místní restauraci. Nikoho z místních by ani ve snu nenapadlo, že je také budoucím předsedou pálavického družstva, který se rozhodl před svým nástupem do funkce inkognito obhlédnout situaci. A ta není zrovna růžová. Zastupující předseda Zlámal myslí jen na svou kariéru a Michal Janák ve funkci místopředsedy sám na všechno nestačí. Častým zdrojem problémů je i nový počítač, který pro družstvo nechal koupit Zlámal, ale zatím si s ním nikdo neví pořádně rady. Nechybí samozřejmě ani mladá láska - Petrus se za poněkud nezvyklé situace seznámí se Zlámalovou nevlastní dcerou Lenkou, jež na něm může od prvního okamžiku oči nechat...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Vladimír Menšík (Janák), Božidara Turzonovová (Janáková), Jiří Sovák (Semerád), Iva Janžurová (Růžena), Josef Abrhám (Petrus), Pavel Nový (Bartak)
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 19.9.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko