Sledovat film Popelka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Popelka
  Trailer k filmu Popelka   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Rodinný, Romantický
Režie:
Kenneth Branagh
Hrají a postavy:
Cate Blanchettová (Lady Tremaine), Lily James (popelka), Richard Madden (okouzlující princ), Helena Bonham Carterová (Fairy Godmother), Nonso Anozie (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Stellan Skarsgard (Grand Duke)
Scénář:
Chris Weitz
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Navzdory krutostem nevlastní matky a sester, kterým je nucena čelit, se odvážná Elka rozhodne vzít osud do vlastních rukou. Přidejte k tomu královský bál, dobrou vílu a skleněný střevíček - a kouzla se stanou skutečností!
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko